Wizz Air poleci z Wrocławia do Lwowa

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wizz Air rozpoczął loty na nowej trasie z bazy we Wrocławiu na Ukrainę. Najnowsze połączenie między Wrocławiem a Lwowem będzie odbywać się dwa razy w tygodniu. Ceny biletów w jedna stronę zaczynaja się od około 40 złotych.

Lwów jest drugim, obok Kijowa, ukraińskim miastem w siatce połączeń Wizz Air z Wrocławia. Połączenie będzie obsługiwane we wtorki i w soboty, idealnie sprawdzając się w przypadku wyjazdów weekendowych.

– Po dodaniu Kijowa do naszej wrocławskiej siatki połączeń, z radością uruchamiamy kolejną destynację z Portu Lotniczego we Wrocławiu. Jesteśmy przekonani, że dzięki cenom rozpoczynającym się już od 39 złotych, nasza nowa trasa zyska popularność zarówno wśród klientów podróżujących w celach biznesowych jak i turystycznych. Z wielkim zaangażowaniem działamy na Dolnym Śląsku stale oferując niskie ceny podróży lotniczych Wizz i wysoki poziom usług – mówi Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

W 2016 roku Wizz Air przewiózł ponad 367 000 pasażerów na trasach z i do Wrocławia. W ofercie sprzedaży Wizz Air w 2017 roku jest ponad 500 000 miejsc na trasach we wrocławskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 25% w porównaniu do poprzedniego roku. Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje aktualnie w sumie 10 tras do 6 krajów z Wrocławia.