Tadeusz Rolke. Fotografia reportażowa na najwyższym poziomie

, Data publikacji:

Wydawnictwo BOSZ, słynące z pięknych i ambitnych albumów, przygotowało wyjątkową książkę. Tadeusz Rolke to jeden z najwyżej cenionych współczesnych fotografików.

Zaliczany do grona prekursorów fotografii reportażowej, znany jest nie tylko w Polsce, lecz także za granicą. Głównym źródłem inspiracji Rolkego od początku były kobiety, których pięknem, urokiem, zmysłowością i wdziękiem zachwyca się nieprzerwanie od ponad pół wieku swojej artystycznej działalności.  Ten nowy album stanowi doskonały wyraz fascynacji autora.

Dotychczasowy dorobek Wydawnictwa BOSZ to ponad 500 tytułów w łącznym nakładzie przekraczającym milion osiemset tysięcy egzemplarzy, wydanych we współpracy zarówno z wybitnymi twórcami, jak i czołowymi placówkami kulturalnymi z całej Polski. Publikacje poświęcone polskiemu dziedzictwu kulturowemu, twórczości uznanych artystów oraz pięknu rodzimego krajobrazu realizują jedno z głównych zamierzeń Wydawnictwa, jakim jest promocja kultury narodowej.

Oryginalność oraz najwyższa jakość albumów sprawiają, że wiele tytułów wydawnictwa otrzymało najważniejsze nagrody i wyróżnienia w prestiżowych konkursach;
bosz.pl

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji