Targi Invest Hotel w Poznaniu już pod koniec września

, Data publikacji:

Międzynarodowe Targi Gastronomiczne i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL są dla branży HoReCa najlepszym źródłem wiedzy na temat nowatorskich rozwiązań, zarówno tych sprzętowych, jak i koncepcyjnych. Ekspozycję w Poznaniu  co roku tworzą czołowi polscy producenci i dystrybutorzy sprzętu dla lokali gastronomicznych i hotelarskich.

To tutaj  miejsce mają premiery krajowe, europejskie i światowe. Specjalna strefa pokazowa – Galeria Innowacji co roku przyciąga hotelarzy. Odwiedzają ją nie tylko szefowie kuchni, kucharze, menedżerowie restauracji, ale także przedstawicieli obiektów hotelarskich.

Tegoroczna edycja zostanie wzbogacona o specjalnie zaaranżowaną Strefę Showroom, gdzie zostanie odwzorowana przestrzeń hotelowa, wyposażona zgonie z najnowszymi trendami. Sercem targów jest co roku strefa kulinarna, w której rozgrywa się m.in. najważniejszy w polskiej gastronomii konkurs dla profesjonalistów, czyli Kulinarny Puchar Polski, a także pokazy kulinarne Master Class Show. Dzięki temu poznańskie expo dla HoReCa jest jednym z najsmaczniejszych wydarzeń branży gastronomicznej.

Dla przedstawicieli obiektów hotelarskich wydarzeniem obowiązkowym jest z kolei <HMC> Hotel Marketing Conference, w którym w 2016 roku udział wzięło ponad 300 przedstawicieli branży hotelarskiej.

Targi odbędą się w Poznaniu w dniach 25-28 września.