The Westin Warsaw pobiegnie w Światowym Dniu Biegania

Autor tekstu: , Data publikacji:

W związku ze Światowym Dniem Biegania, który w tym roku wypada 2 czerwca, The Westin Warsaw zorganizuje poranny bieg dla wszystkich chętnych. To inicjatywa organizowana od lat przez hotele Westin na całym świecie. Trasa biegu rozpoczyna się o godzinie 9 rano przed wejściem do hotelu od strony skrzyżowania ulicy Grzybowskiej z aleją Jana Pawła II. Planowana trasa, którą każdy z uczestników może pokonać we własnym tempie, ma około 5 km i obejmie ulicę Grzybowską, Park Saski i Stare Miasto. Zaraz po zakończonym biegu dyrektor The Westin Warsaw Michael Hopf zaprosi wszystkich uczestników do hotelowej restauracji JP’s na pyszne i zdrowe śniadanie, świeże soki i owocowe koktajle.

Tegoroczny bieg będzie wyjątkowy; od poprzednich edycji wyróżni go charytatywny charakter. The Westin Warsaw zapowiedział, że za każdego uczestnika biegu wpłaci 50 zł na fundację WOŚP.

To nie pierwsza w tym roku inicjatywa hotelu wspierająca WOŚP. W styczniu podczas Wielkiego Finału hotel przygotował happening dla wszystkich przechodniów. Mogli oni nie tylko sfotografować się z ogromnymi misiami, które siedziały przed hotelem przy kawiarnianych stołach, poczęstować się gorącą herbatą i ciastkiem, ale też dorzucić się do dedykowanej Westinowi puszki WOŚP. Hotel zebrał wtedy ponad 4,5 tysiąca złotych, a dodatkowo wystawił na aukcję pobyt w apartamencie prezydenckim z wyjątkową kolacją fine-dining na dachu hotelu 100 metrów nad ziemią, która została wylicytowana za 24 tysiące złotych. Wszystkie pieniądze zasiliły oddziały laryngologii dziecięcej w Polsce. Podczas happeningu odbył się również bieg z gigantycznymi misiami przez Stare Miasto. Takimi wydarzeniami hotel stara się nie tylko namówić lokalną społeczność i gości do zdrowego trybu życia, ale też pokazać, jak razem w bardzo prosty sposób możemy zrobić coś dobrego.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do dołączenia do biegu 2 czerwca o godzinie 9 rano. Spotykamy się przy hotelu The Westin Warsaw.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji