Transport do Niemiec, Holandii, Polski z każdego miejsca w Polsce

Autor tekstu: , Data publikacji:

Gdy pracujesz zagranicą lub chcesz się dostać do znajomego mieszkającego w Niemczech, Holandii czy Belgii, odpowiedni transport jest trudny do odnalezienia. Nie każdy przewoźnik oferuje podróż do twojego miejsca docelowego. Jeśli nie znalazłeś przewoźnika, który realizuje przewozy do mniejszych miejscowości - nasza oferta skierowana jest dla Ciebie. Busy do Polski oraz z kraju to przewóz osób niemal z każdego miejsca w opcji door to door. Do polski busy kursują siedem dni w tygodniu. Jeśli szukasz przewoźnika kursującego regularnie i spod Twojego domu - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

Sposoby podróżowania

Polski przewóz osób na przestrzeni lat został urozmaicony. Przewozy osób stały się popularne i dochodowe, bo też nasz sposób podróżowania uległ zmianie. Nie liczymy już na jeden zwykły pks, jeżdżący raz dziennie, ale wyszukujemy przejazdy u kilku przewoźników jednocześnie. W ramach naszej podróży szukamy oferty kolei, carsharingu. Szukamy tanie busy, wygodne busy. Coraz bardziej rośnie świadomość pasażerów oraz ich wymagania, co sprawia, że profesjonalne busy pojawiają się w coraz mniejszych miejscowościach.

W podróży chcemy czuć się też komfortowo. Nie wystarczy już, że bus przewiezie nas z miejsca na miejsce. Za tym wszystkim powinna iść także jakość, dobra obsługa kierowcy, usługi dodatkowe jak napoje podczas podróży czy dostępne wifi. Sieć polska busy jest rozwinięta, ale czy równomiernie?

GTV Bus

Polska jest krajem obszernym, a dane trasy większości przewoźników obejmują jedynie większe miejscowości w kraju. GTV Bus oferuje za to transport pod wskazany adres z każdego miejsca Polski. Nie ważne czy mieszkasz w małej wsi, niewielkim miasteczku czy dużym mieście. Dotrzemy wszędzie.  GTV Bus obsługuje dane trasy standardowe (np. w Częstochowie, Gliwicach czy Kędzierzynie Koźlu oferujemy przejazdy lokalne), ale również transport indywidualny spod wskazanego adresu.

Oferujemy także wynajem busów, transport paczek o niewielkiej wartości (żywnościowe i odzieżowe do 20kg) na teren krajów, w jakich działamy.

Ponadto oferujemy Państwo busy do polski z Niemiec, Belgii, Holandii. Kursy do polski odbywają się regularnie, w dogodnych godzinach. Dzięki nam możesz nie poczuć pokonanej odległości i poczuć się bezpiecznie, gdy dostarczymy cię prosto ze wskazanego punktu A do punktu docelowego.

Przy podróży ważny jest też bagaż, dlatego możesz zabrać 3 jego sztuki – jeden bagaż podręczny do 5 kg oraz do 2 sztuk bagażu głównego do 40kg.

Jak znaleźć przejazd?

Na naszej stronie znajdziesz bez problemu czas przejazdu i zarezerwujesz datę wyjazdu. Jeśli chcesz zarezerwować przejazd, łatwo sprawdzisz czy mamy wolne miejsca. Dla naszych klientów podróżowanie jest niezwykle łatwe. Wystarczy wejść na stronę, wpisać miejscowość z której wyruszasz i miejsce docelowe, a system podpowie ci odpowiednia datę i godzinę. Skorzystanie z naszej oferty jest przyjemne i pozbawione konieczności docierania na punkt odbioru do wielkiego miasta. Teraz możesz wyruszyć skąd chcesz, dokąd chcesz i w dogodnym dla ciebie czasie.

Przewozy do polski, z polski i na terenie kraju dostępne są dla każdego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie.