Twój głos może spełnić marzenia dzieci!

Autor tekstu: , Data publikacji:

“Głos na marzenie” to konkurs, który spełnia marzenia dzieci z domów dziecka i rozwija ich pasje. Dzieciaki wspólnie spędzały czas i robiły wszystko, co sprawia im radość –  grały w piłkę, śpiewały, tańczyły, wystawiały sztuki teatralne, malowały itd. Potem pokazały efekty swoich aktywności – robiły zdjęcia i filmy, malowały, tworzyły wyklejanki. Ich kreatywność była nieograniczona!

Teraz czas na Ciebie! Od Ciebie zależy, czy ich marzenia się spełnią. A potrzeba naprawdę niewiele. Wystarczy Twój głos. Wybierz pracę, która najbardziej Ci się spodoba i głosuj na glosnamarzenie.pl. Najlepiej codziennie! Powiedz o konkursie swoim znajomym, a oni niech powiedzą swoim. Im nas więcej, tym możemy uczynić świat dzieci bardziej kolorowym.

To dzięki pasji Borys Szyc jest dzisiaj jednym z najbardziej uznanych polskich aktorów. I chce pomagać w odkrywaniu kolejnych wielkich pasji u młodych Polaków, został więc ambasadorem akcji jakiej jeszcze nie było. Bo o pasję trzeba dbać równie troskliwie jak o talent czy zdrowie. – Pasja jest siłą, która prowadzi mnie przez życie, daje niesamowitą energię i radość. Jestem bardzo ciekaw jakie pasje posiadają dzieci, do których dotrzemy z naszą akcją. Mam nadzieję, że nam zaufają  – mówi aktor.

Obok Borysa Szyca, w przedsięwzięcie zaangażowali się również  W.E.N.A., znany raper oraz Maciej Makuszewski, piłkarz Lecha Poznań i polskiej reprezentacji.

Akcja „Głos na marzenie” jest skierowana do podopiecznych Domów Dziecka, placówek opiekuńczo-wychowawczych i rodzin zastępczych działających na terenie kraju. Ale „Głos na marzenie”, to przede wszystkim wielka przygoda, której mogą dać się ponieść dzieci wspierane przez ambasadorów akcji. W pierwszym etapie 30 najlepszych prac zostanie wyłonionych w ramach internetowego głosowania, natomiast trzy najlepsze prace wybierze komisja konkursowa, w której znajdą się między innymi ambasadorzy akcji. Nagrodę główną otrzyma trójka zwycięzców, a będzie nią zaaranżowanie pomieszczenia w każdej z nagrodzonych placówek.

Szczegóły konkursu oraz regulamin zamieszczony jest na stronie: www.GlosNaMarzenie.pl. Partnerem głównym akcji jest marka Rawlplug, głównym sponsorem PSB Mrówka, zaś Fakro jednym z sponsorów.

Na Twój “Głos na marzenie” czekamy do 19 sierpnia. Zostań częścią czegoś większego!

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji