Z wizytą do Art Hotelu we Wrocławiu

Autor tekstu: , Data publikacji:

Zaledwie kilka kroków od Rynku we Wrocławiu znajduje się niezwykły hotel, zaaranżowany w murach XVI-wiecznej kamienicy. Gruntowny remont oraz modernizacja pozwoliły na stworzenie przestronnych i przytulnych wnętrz.

Stylowy charakter pomieszczeń idzie w parze z nowoczesnością i wszelkimi udogodnieniami dla gości. Wystrój wnętrz, meble oraz pojedyncze detale zostały indywidualnie zaprojektowane i ręcznie wykonane przez miejscowych artystów i rzemieślników.
Atutem Art Restauracji są regionalne produkty, których wykorzystanie zapewniło nam członkostwo w Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego oraz ważne miejsce na szlaku kulinarnym Smaki Dolnego Śląska. W Art Hotelu warto skorzystać z oferty dla dwojga.

Znajdziemy w niej romantyczną dekorację pokoju i łazienki, śniadanie serwowane do łóżka oraz możliwość skorzystania z masaży i zabiegów kosmetycznych w hotelowym salonie urody Biotigo. Lokalizacja hotelu sprawia, że jest on również wspaniałym miejscem na spędzenie weekendu z rodziną. Planując pobyt w Art Hotelu, warto odwiedzić najstarszy i największy ogród zoologiczny w Polsce. W ofercie znajdziemy pakiet z jednorazowym biletem rodzinnym do zoo i specjalnymi udogodnieniami dla dzieci. Art Hotel sprawdzi się na każdy pobyt we Wrocławiu.