Na urodziny Wizz Air nowa mobilna strona www

Autor tekstu: , Data publikacji:

12 lat temu odbył się pierwszy „polski” lot tanich linii lotniczych Wizz Air – 19 maja 2004 z Katowic. W związku z okrągłą rocznicą przewoźnik udostępnił poprawiona wersję swojej strony www, która obecnie odpowiada wymogom responsywności na różnych urządzeniach.

Nowa strona internetowa Wizz Air dopasowuje się do różnego rodzaju wyświetlaczy urządzeń typu smartfon, tablet czy komputer stacjonarny. Funkcja ekspresowej rezerwacji umożliwia zakup biletu za pomocą zaledwie trzech kliknięć w ciągu 30 sekund. Wizz Air wprowadził najpierw wersję nowej witryny na urządzenia mobilne. W najbliższych tygodniach zostanie wdrożona na wszystkich platformach. Strona już działa i można z niej korzystać bezpośrednio z urządzeń typu smartfon przez wizzair.com, a także przez m.wizzair.com.

– Pozostajemy w czołówce najmłodszych flot w Europie. Naszym celem jest stałe doskonalenie jakości naszych usług. Dzisiaj idziemy krok dalej uruchamiając naszą nową stronę internetową. W odpowiedzi na oczekiwania naszych pasażerów, aby zakup biletów był szybszy i prostszy, wprowadzamy możliwość ekspresowej rezerwacji – tłumaczy József Váradi, prezes linii Wizz Air.

Od pierwszego lotu Wizz Air w 2004 roku linia przewiozła do i z Warszawy ponad 12 milionów pasażerów. W ubiegłym tygodniu przewoźnik rozpoczął operacje szóstym samolotem w warszawskiej bazie. Aktualnie Wizz Air zatrudnia w stolicy Polski ponad 200 członków załogi. W 2015 roku Wizz Air przewiózł ponad 1,6 mln pasażerów na trasach warszawskiej siatki połączeń wspierając jednocześnie ponad 1000 miejsc pracy w regionie w branżach pośrednio związanych ze swoją działalnością. Wraz z pięcioma nowymi kierunkami linia Wizz Air oferuje aktualnie z Warszawy w sumie 38 destynacji w 19 krajach.

WIZZ_FLYAROUND_Infogr_WARSAW-12