Z Warszawy do Toronto na pokładzie Air Canada

Autor tekstu: , Data publikacji:

Linia Air Canada Rouge uruchomiła bezpośrednie połączenie lotnicze na trasie z Warszawy do Toronto. Do 1 października 2016 roku czarterowy przewoźnik, należący do linii Air Canada, będzie wykonywał trzy loty w tygodniu na lotnisko Pearson International Airport w Toronto.

Lot AC1927 na trasie Warszawa – Toronto jest realizowany z Lotniska im. Chopina trzy razy w tygodniu (w poniedziałki, środy i piątki) o godzinie 10:05, pasażerowie lądują w Toronto o 13:55 czasu lokalnego. Lot powrotny o numerze AC1926 startuje z Toronto również trzy razy w tygodniu (w niedziele, wtorki i czwartki) o godzinie 17:10 i ląduje w Warszawie nazajutrz
o 8:10 rano (czasy lokalne).

Trasa będzie obsługiwana maszynami Boeing 767-300ER z 282 miejscami na pokładzie. Samoloty posiadają dwie klasy podróżne: Premium Rouge z 24 fotelami oferującymi więcej miejsca na nogi i rozszerzonym serwisem pokładowym oraz Economy z 258 fotelami, w tym 35 typu Preferred z dodatkową przestrzenią na nogi.

Pasażerowie wykupujący bilety w Klasie Premium Rouge mają do dyspozycji wygodniejsze fotele o większym stopniu odchylenia i blisko 16 centymetrów więcej miejsca na nogi niż w Klasie Economy. Przygotowano dla nich także rozszerzoną ofertę kulinarną z porcelanową zastawą, gorącymi ręcznikami przed posiłkami oraz dodatkowymi przekąskami. Również na lotnisku pasażerowie Klasy Premium Rouge mogą liczyć na wiele udogodnień, takich jak choćby priorytetowa odprawa, pierwszeństwo przy wejściu na pokład oraz odprawa do dwóch sztuk bagażu bez dodatkowych opłat (uprawnieni członkowie programu Altitude do trzech sztuk).

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji