Weranda Home, czyli prawie jak w domu

Weranda Home to urokliwe miejsce pod Poznaniem, gdzie znajduje się Rezydencja, Willa oraz domki. Ten ciekawy obiekt leży w samym sercu Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki oraz nad dwoma jeziorami - Książym i Borowym.

Tutaj czas potrafi się zatrzymać

Malownicze otoczenie oraz błoga cisza i spokój pozwalają uciec od codziennego pośpiechu i zgiełku miasta, aby cieszyć się piękną przyrodą i zrelaksować. Możemy tu popływać łódką, zrobić piknik lub ognisko, wybrać się na wycieczkę rowerową, czy po prostu usiąść z książką na pomoście i posłuchać śpiewu ptaków i szumu drzew.

Na terenie ośrodka znajdują się dwie rezydencje – pierwsza, większa z 12 apartamentami i salą restauracyjną, konferencyjną i chilloutową oraz mniejsza – willa z 2 apartamentami mogącymi pomieścić cztery osoby. Willa posiada w pełni wyposażoną kuchnię, salon z kominkiem i 2 tarasy.
Warto zwrócić uwagę na stylowe wnętrza apartamentów w Rezydencji oraz Willi. Dzięki nim można być pewnym komfortowego wypoczynku w kameralnej atmosferze. Projekty wnętrz to efekt podróży po świecie i zbierania doświadczeń – w efekcie mamy do dyspozycji aranżacje niezwykle oryginalne, nowoczesne, ale jednocześnie przytulne, w których główną rolę odgrywają detale, będące uzupełnieniem całości. Każdy z apartamentów ma swój indywidualny styl, który jednak idealnie pasujący do nowoczesnej stylistyki nawiązującej do staropolskiego dworu.

Aktywna okolica

Goście mają do dyspozycji darmowy parking, szybki internet światłowodowy oraz prywatny dostęp do jeziora. To tylko niektóre z udogodnień. Istnieje też możliwość zamówienia romantycznej kolacji, warsztatów kulinarnych, masażu czy sesji jogi na pomoście.

Również dzieci nie będą się tu nudzić – jest duża, zielona przestrzeń, plac zabaw i wiele okolicznych atrakcji – warto choćby wybrać się na wyprawę rowerową Cysterskim Szlakiem Rowerowym, skorzystać z Wake Spotu Tropicana w Owińskach, spróbować swoich sił na polu golfowym w Trzaskowie czy odiwedzić stajnie w Łopuchowie.

Niebanalna kuchnia

W kuchni Werandy Home liczy się smak i kreatywność. Serwowane dania to niepowtarzalne kompozycje smaków, inspirowane podróżami i będące połączeniem kuchni międzynarodowej i polskiej. Każde danie przygotowywane jest z lokalnych i naturalnych produktów oraz z dbałością o każdy szczegół. Tradycją są już niedzielne obiady – Sundays at Home – podczas których kucharze pokazują swój talent i doświadczenie. Ideą Werandy Home, którą widać rownież widać w kuchni, jest hasło „w zgodzie z naturą”.

Oferta konferencyjna

Malownicza lokalizacja, niepowtarzalna atmosfera oraz szerokie możliwości organizacyjne sprawiają, że Weranda Home to również idealne miejsce do zorganizowania uroczystości takich jak wesele, urodziny, czy komunia. A także konferencji, szkoleń i spotkań integracyjnych. Profesjonalny zespół oraz autorskie projekty pozwalają tworzyć wyjątkowe eventy i sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości.
Możliwość rearanżacji poszczególnych pomieszczeń pozwala nad ostosowanie ich w zależności od charakteru spotkania i potrzeb klientów.

Dopełnieniem oferty Weranda Home jest pieć schowanych pomiędzy drzewami domków modułowych foREST by Weranda Home, dostępnych przez cały rok. Wykonane we współpracy z firmą DMD Modular z Krakowa, stanowią pierwszy etap projektu, który zakłada postawienie kolejnych 10 domków. To komfortowa przestrzeń, bez tłoku i zgiełku. Każdy domek posiada sypialnię, łazienkę z prysznicem, salon z rozkładaną kanapą, aneks kuchenny, antresolę i duży taras z meblami ogrodowymi, a wykonane są z najwyższej jakości materiałów.