Weranda Home. Jedyne takie miejsce w Polsce

Życie bywa trudne, a już z pewnością hałaśliwe. Szczególnie jeśli mieszkasz w dużym mieście, masz angażującą pracę i nieletnie osoby w domu wymagające ciągłej uwagi. Intensywne tempo daje wiele satysfakcji, ale dobrze, raz na jakiś czas, zwolnić, by ekscytacja wieloma możliwościami, rozrywkami czy zawodowym spełnieniem, nie zmieniła się w wypalenie. Wszyscy potrzebujemy równowagi, odpoczynku, głębszego oddechu. Właśnie takiego relaksu możesz doświadczyć w urokliwej rezydencji Weranda Home położonej w sercu Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki, nieopodal Poznania. 

Kontakt z naturą koi zszargane nerwy, widok na przyrodę poprawia nastrój, a aktywne spacery po lesie wpływają pozytywnie na naszą kondycję. Malownicza lokalizacja Werandy Home idealnie sprzyja takiemu wypoczynkowi oferując wszystkie atuty parku krajobrazowego na wyciągnięcie ręki. Co więcej dzięki bezpośredniemu dostępowi do dwóch jezior: Książe i Borowe możliwe jest korzystanie z łódek, leniwy wypoczynek z książką na pomoście lub wędkowanie. Weranda Home jest dzierżawcą jeziora więc nie jest wymagane żadne pozwolenie na uprawienie tego hobby. Nieopodal znajduje się zaprzyjaźniona stadnina koni oraz pole golfowe, natomiast miłośnicy i miłośniczki zdrowego trybu życia mogą skorzystać z tras spacerowych i rowerowych, które świetnie sprawdzą się na poranny jogging czy nordic-walking w otoczeniu lasu.

Weranda Home przykłada dużą wagę do serwowanych dań. Szefowe kuchni wszystkie potrawy komponują z sezonowych składników pochodzących od lokalnych dostawców, tworząc potrawy inspirowane kuchnią z całego świata, łącząc kosmopolityczne wpływy z regionalnymi, wielkopolskimi tradycjami.

Goście mogą zatrzymać się w jednym z 13 luksusowych apartamentów oraz w wolnostojącej willi na terenie rezydencji. Oba obiekty można wynająć na wyłączność i cieszyć się pełną prywatnością. Wśród apartamentów do wyboru są pokoje dwu- i czteroosobowe z możliwością dostawek. Właściciele, przy aranżacji pokoi, kierowali się doświadczeniem zdobywanym przez lata realizacji różnych projektów i podróży po świecie, jednak wnętrza, nie onieśmielają elegancją lecz zachęcają przytulną atmosferą.

Jeśli ktoś potrzebuje odosobnienia, niedaleko Rezydencji na leśnej polanie, znajduje się  5 drewnianych, modułowych domków, każdy 4-osobowy. Wszystkie są w pełni wyposażone, z własną przestrzenią kuchenną i pięknymi sosnami nad tarasem. Na życzenie Gości dostarczamy codziennie śniadanie w wiklinowych koszach.

W Werandzie Home z łatwością można połączyć relaks z pracą. Doskonale zorganizowane, wielofunkcyjne centrum konferencyjne: sala restauracyjna, pomieszczenie chilloutowe, sala bankietowa połączona z tarasem prowadzącym do ogrodu, świetnie zda egzamin w przypadku szkolenia czy wyjazdu integracyjnego. Po całym dniu pracy, strefa relaksu, warsztat jogi czy odpoczynek przy kominku idealnie wpisze się firmową integrację. Weranda Home oferuje zespół osób, które każdy event potrafią zorganizować w perfekcyjny sposób.

Jak wspomnieliśmy w tytule, to miejsce jest jedyne takie w Polsce. Zapraszamy!