Wielki finał kampanii „ibis. tu mieszka muzyka”

Autor tekstu: , Data publikacji:

We wtorkowy wieczór hotel ibis Warszawa Centrum wypełnił się dźwiękami finałowego koncertu kampanii „ibis. tu mieszka muzyka”. Na jednej scenie, podczas kameralnego występu, zaprezentowało się pięcioro zwycięzców konkursu dla utalentowanych twórców oraz Sarsa – ambasadorka kampanii.

 

Dotychczasowe etapy kampanii „ibis. tu mieszka muzyka” odbywały się głównie w przestrzeni online. Finałowy koncert był więc świetną okazją do zapoznania się z talentem laureatów konkursu oraz wysłuchania hitów Sarsy na żywo. Występ otworzyli Kasia Kraska i Rafał Krajewski, na co dzień pracownicy Grupy Hotelowej Orbis, którzy wzięli udział w konkursie. Po nich na scenie pojawili się zwycięzcy – chłopaki z Birches, Patrycja Roszczyk, Paweł Danielak, zespół Redford oraz Maria Bedyńska. Laureaci wykonali między innymi piosenki nagrane wcześniej w studiu w hotelu ibis Warszawa Ostrobramska. Młodzi twórcy udowodnili, że świetnie czują się na scenie. Każdy z nich reprezentuje inny styl muzyczny, dzięki czemu na scenie panowała ciekawa różnorodność.

Po zakończeniu występów zwycięzców na scenie pojawiła się Sarsa. Artystka wykonała największe hity z ostatniej płyty „Pióropusze”.
– Finałowy koncert był świetnym zwieńczeniem kampanii. Podczas występów zwycięzców utwierdziłam się w przekonaniu, że mój konkursowy wybór był słuszny. Każdy z nich dobrze poradził sobie na scenie. Zarówno zespoły, jak i soliści potrafią przykuć uwagę publiczności, a to jest najważniejsze. Cieszę się również, że mogłam zaśpiewać swoje utwory w tak przyjemnym otoczeniu – mówi Sarsa, ambasadorka kampanii.

Zwycięzcy konkursu „ibis. tu mieszka muzyka” na scenie wraz z Sarsą, ambasadorką kampanii

Wydarzenie w hotelu ibis Warszawa Centrum miało kameralny charakter. Kilkudziesięcioosobową publiczność w nastrojowy klimat wprowadziła nie tylko muzyka, ale też oryginalna scenografia świetlna. Na koniec wieczoru artystka otrzymała pamiątkową „złotą płytę” będącą podziękowaniem za współpracę przy kampanii. W wydarzeniu wzięli udział także przedstawiciele Universal Music,
a pośród gości można było zauważyć Martę Gałuszewską, zwyciężczynię ostaniej, ósmej edycji „The Voice of Poland”.