Wizz Air będzie rekrutował w Polsce

Autor tekstu: , , Data publikacji:

Wizz Air zwiększa rekrutację w Polsce i planuje zatrudnić więcej personelu pokładowego i załogi lotniczej w swoich bazach w kraju. W lutym i marcu odbędą się 24 wydarzenia rekrutacyjne. Kandydaci, którzy marzą o podniebnej karierze mogą aplikować online.

W ramach kampanii rekrutacyjnej, Wizz Air organizuje cykl wydarzeń, które odbędą się w lutym i marcu w hotelach w kilku miastach w Polsce. To okazja dla kandydatów, aby dowiedzieć się więcej o pracy personelu pokładowego w Wizz Air i złożyć aplikację o pracę. Zainteresowane osoby proszone są o przybycie we wskazane miejsca o godzinie 9:00, z aktualnym CV. Należy przygotować się na całodzienne zajęcia, które będą uwzględniać prezentację własnej osoby, odgrywanie ról sytuacyjnych, ćwiczenia zespołowe i indywidualną rozmowę kwalifikacyjną.

Wizz Air zaprasza do wysyłania zgłoszeń kandydatów, którzy już pracowali jako personel pokładowy, jak również osoby nieposiadające wcześniejszego doświadczenia. Członkowie personelu pokładowego, którzy dołączą do Wizz Air otrzymają konkurencyjne wynagrodzenie, wiodące w branży szkolenia, płatny okres szkolenia wstępnego, bezpłatny uniform, nieograniczoną ilość biletów pracowniczych, darmowe bilety i zniżki dla przyjaciół i rodziny oraz miesięczny harmonogram pracy. Zarówno załoga pokładowa, jak i lotnicza, będą pracować w przyjaznym, wspierającym i wielokulturowym środowisku, z dostępem do licznych możliwości rozwoju kariery w Wizz Air, linii obecnej w ponad 50 krajach.

Akcja rekrutacyjna Wizz Air w Polsce następuje po okresie stałego rozwoju linii. Od pierwszego lotu z Katowic w 2004 roku, Wizz Air uruchomił 5 baz operacyjnych, a obecny jest w 10. miastach w Polsce (Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa i Wrocław), stwarzając nowe miejsca pracy, stymulując lokalną gospodarkę i zwiększając łączność z wieloma regionami. Na przestrzeni tego okresu, oferta Wizz Air rozbudowywała się o szereg połączeń począwszy od popularnych kierunków po te nieoczywiste i mniej znane wśród pasażerów.

Wizz Air prowadzi również rekrutację dla nowych pilotów oferując im możliwość obsługi stale rosnącej, młodej i nowoczesnej floty samolotów typu Airbus A320 i A321. Przewoźnik czeka na zgłoszenia od doświadczonych kapitanów i pierwszych oficerów, a także osób bez lotniczego doświadczenia. Zainteresowani kandydaci mogą zgłaszać się tutaj: https://careers.wizzair.com/go/Pilot-Jobs/5258601/.