Wizz Air od czerwca połączy Lublin z Tel Awiwem

Autor tekstu: , Data publikacji:

Już 17 czerwca pierwsi pasażerowie odlecą z Lublina do Tel Awiwu tanimi węgierskimi liniami Wizz Air. Do Izraela będzie można wybrać się dwa razy w tygodniu. Ceny biletów w jedną strone zaczynaja się od 149 złotych.

Tel Awiw to nowoczesne, kosmopolityczne, tętniące życiem miasto. Jest doskonałym miejscem do wypoczynku przez cały rok. Turyści doceniają wyborną kuchnię i wyjątkowy smak kawy. Miasto zaskakuje fascynującymi krajobrazami, szerokim wyborem galerii sztuki, eleganckimi butikami i pięknymi plażami.

– Po niedawnym ogłoszeniu połączenia do Kijowa, z przyjemnością informujemy o kolejnej, długo wyczekiwanej trasie w lubelskiej siatce połączeń WIZZ. Tel Awiw jest już dostępny w naszej ofercie z Lublina i jesteśmy przekonani, że szybko zyska popularność wśród naszych klientów, którzy chętnie odwiedzą miasto, które ‘nigdy nie śpi’. Pasażerowie z pewnością docenią naszą nową destynację z powodu bogatego dziedzictwa kulturowego, doskonałej kuchni i dużego wyboru atrakcji. Najnowsze połączenie WIZZ będzie odbywać się we wtorki i w soboty, idealnie sprawdzając się w przypadku wyjazdów weekendowych – mówił na konferencji w Lublinie rzecznik Wizz Air Gabor Vasarhelyi.

To kolejne połączenie węgierskiego przewoźnika z Lublina. Wizz Air lata ze stolicy Lubelszczyzny na 9 trasach do sześciu krajów. W 2016 roku “na kierunku lubelskim” linia przewiozła 280 tysięcy pasażerów. W 2017 roku w ofercie przewoźnika na trasach z I do Lublina jest prawie 350 tysięcy biletów. Do Tel Awiwu z Lublina będziemy mogli polecieć we wtorki i soboty, rejsy będzie obsługiwać Airbus A320.