Wizz Air zaprasza na spotkania rekrutacyjne

Autor tekstu: , , Data publikacji:

Wizz Air kontynuuje kampanię rekrutacyjną w Polsce. Już dziś WIZZ zaprasza wszystkich chętnych do składania aplikacji o pracę. Kandydaci, którzy marzą o karierze w chmurach, mogą zapoznać się ze szczegółami rekrutacji TUTAJ. Najbliższe spotkanie rekrutacyjne w Polsce odbędą się w Radomiu, Kielcach, Łodzi, Warszawie, Krakowie i w Gdańsku.

Wizz Air zaprasza do wzięcia udziału w dniach rekrutacyjnych wszystkich zainteresowanych, którzy już pracowali jako personel pokładowy, jak również osoby nieposiadające wcześniejszego doświadczenia.

Członkowie personelu pokładowego, którzy dołączą do Wizz Air otrzymają konkurencyjne wynagrodzenie w jednej z najbardziej zrównoważonych linii lotniczych w Europie, wiodące w branży szkolenia, płatny okres szkolenia wstępnego, bezpłatny uniform, bezpłatne posiłki dla załóg podczas lotów, miesięczny harmonogram pracy, zniżkowe bilety pracownicze  oraz bilety dla przyjaciół i rodziny w specjalnych cenach. Wszystkie bilety dla pracowników oraz bilety zniżkowe zakupione dla przyjaciół i rodziny są biletami potwierdzonymi.

Wizz Air oferuje pracę w przyjaznym, wspierającym i wielokulturowym środowisku z dostępem do wielu ekscytujących możliwości rozwoju kariery. Dołącz już dziś do rodziny Wizz Air!

Wymagania:

  • Masz ukończone 18 lat
  • Masz co najmniej 165 cm (kobiety) lub 175 cm (panowie) wzrostu, z rozpiętością ramion 210 cm, stojąc na palcach
  • Masz wykształcenie średnie
  • Posługujesz się biegle – w mowie i piśmie – językiem angielskim i dodatkowym językiem Europy Środkowo-Wschodniej (np. rumuńskim, bułgarskim, polskim, węgierskim, niemieckim, litewskim, łotewskim, słowackim, czeskim, macedońskim, serbskim, ukraińskim, gruzińskim lub bośniackim)
  • Posiadasz ważny paszport bez ograniczeń (minimum 6 miesięcy)
  • Umiesz pływać
  • Mieszkasz w odległości 60 minut od wybranej bazy lub jesteś gotowy do przeprowadzki i jesteś przygotowany do odbycia tej podróży zgodnie z harmonogramem pracy
  • Nie masz tatuaży i/lub kolczyków na częściach ciała, które są widoczne w mundurze
  • Jesteś osobą energiczną, lubiącą pracę z ludźmi

 

NADCHODZĄCE SPOTKANIA REKRUTACYJNE WIZZ AIR

ŁÓDŹ
31 MARCA 2023 godz.: 09:00
Focus Hotel Lodz, Ul. Łąkowa 23/25, 90-554 Łódź
WARSZAWA
31 MARCA 2023 godz.: 09:00
Courtyard by Marriott Warsaw Airport; 1, Żwirki i Wigury, 00-906 Warszawa
KRAKÓW
04 KWIETNIA 2023 godz.: 09:00
Krakow Centrum Hotel, Władysława Syrokomli 2, 30-102 Kraków
GDAŃSK
05 KWIETNIA 2023 godz.: 09:00
Qubus Hotel Gdańsk, Chmielna 47/52, 80-748 Gdańsk