Zamieszkaj na warszawskim Manhattanie!

Unique Tower to prawdziwy crème de la crème europejskich wieżowców klasy premium. Zlokalizowany w biznesowym centrum Warszawy, doskonale wkomponuje się w nowoczesną tkankę miejską, a jednocześnie zachwyci ponadczasową, elegancką i majestatyczną architekturą. Luksusowy kompleks powstaje pod prestiżowym adresem przy ul. Grzybowskiej 51, na tętniącej życiem bliskiej Woli. Ta niegdyś fabryczna dzielnica zmienia swoje oblicze i staje się biznesowym centrum stolicy. Tutaj powstają najbardziej prestiżowe inwestycje, które zmieniają panoramę Warszawy.

“Warszawski Manhattan” – tym mianem określa się okolice Ronda Daszyńskiego. Porównanie odnosi się zarówno do dużej liczby imponujących biurowców, które wyrastają tu niemalże z każdej strony i pną się aż do nieba, jak i bogatej oferty rozrywkowej i kulturalnej, z której można korzystać na miejscu. To miejsce tętni życiem i zachwyca nowoczesnością. Warszawski Manhattan to miejsce z ogromnym potencjałem, w którym warto zarówno mieszkać, jak i inwestować.

To właśnie na Warszawskim Manhattanie powstaje inwestycja Marvipol Development Unique Tower. Niemalże 100-metrowa wieża zapewni szykowną, wielofunkcyjną przestrzeń obfitującą w udogodnienia na światowym poziomie m.in. restaurację à la carte, gwarantującą relaks strefę spa, bogato wyposażoną strefę fitness czy elegancki lounge bar i nastrojową kawiarnię. Będzie to pierwsze takie miejsce w Polsce, którego Mieszkańcy będą mogli korzystać z wysokiej klasy udogodnień oferowanych przez obiekt typu Royal Tulip.

Niepowtarzalna przestrzeń mieszkalna zapewnia komfort życia na najwyższym poziomie. Zlokalizowana od 17. do 28. piętra kolekcja przestronnych apartamentów stanowi enklawę relaksu w rozwijającej się w szybkim tempie metropolii.

Unique Tower to jednocześnie jeden z najwyższych budynków mieszkalnych stolicy. Mieszkańcy apartamentów będą podziwiać zapierający dech w piersiach widok na Warszawę nie tylko przez panoramiczne, otwieralne okna, ale także z prywatnych tarasów i ogrodów zimowych, zapewniających dodatkową przestrzeń do relaksu.

Inwestycję Unique Tower wieńczy niepowtarzalny penthouse o powierzchni ok. 500 m2 zlokalizowany na 28. piętrze. Z jego okien roztacza się spektakularny widok na cztery strony świata pozwalający podziwiać panoramę Warszawy z unikalnej perspektywy. Unique Tower to również części wspólne wykonane z najwyższej jakości materiałów, w designerskim stylu. Mieszkańcy apartamentów będą korzystali z niepowtarzalnych zalet wynikających z mieszkania nad obiektem luksusowej sieci Royal Tulip. Współpraca z marką gwarantuje obecność udogodnień na najwyższym. Będą one stale dostępne dla Mieszkańców Unique Tower. Wygodę zapewni także całodobowa recepcja, usługa concierge, room service z możliwością zamówienia śniadania do łóżka oraz serwis sprzątający.

Apartamenty Unique Tower to wybór dla osób, które chcą być częścią tego ekscytującego, pełnego inspiracji świata i czerpać z życia to, co najlepsze.