Zimowe atrakcje w Czarnym Potoku

Schyłek jesieni sprzyja planowaniu wyjazdów świątecznych, noworocznych oraz wycieczek w ramach ferii zimowych. Planując wypoczynek w ciągu najbliższych miesięcy warto zwrócić uwagę na ofertę  noclegową w wyjątkowych, przytulnych i eleganckich miejscach, w których pobyt będzie niezapomnianym przeżyciem.

J. W. Construction Holding S.A. posiada ponad 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu szeroko zakrojonej działalności hotelowej. Pośród licznych obiektów należących do grupy wyróżnić można zarówno coraz modniejsze aparthotele – dwa pierwsze Varsovia Apartamenty zlokalizowane w Warszawie, kolejne planowane są w Gdyni, Krakowie oraz Szczecinie – jak i sieć „Hotel 500” z lokalizacjami w Zegrzu, Tarnowie Podgórnym i Strykowie, a także dwa luksusowe hotele – szczecińska Dana, mieszcząca się w prawie stuletnim, zabytkowym budynku w stolicy województwa zachodniopomorskiego, a także Czarny Potok Resort SPA & Conference, leżący w sercu Beskidów, w uwielbianej przez turystów Krynicy-Zdroju.

Czterogwiazdkowy Czarny Potok jest miejscem, które powstało z miłości do natury, przestrzeni i ludzi. To niecodzienny obiekt, położony nad Czarnym Potokiem, z widokiem na łagodne stoki Jaworzyny Krynickiej. Połączenie nowoczesnego designu z tradycją Beskidów stworzyło elegancką przestrzeń o niepowtarzalnym klimacie, idealną do spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół. To miejsce z niezwykłą aurą, przeznaczone dla wszystkich, którzy potrzebują odpoczynku i relaksu z dala od wielkomiejskiego hałasu i pośród niezwykłej przyrody.

Krynica-Zdrój, potocznie zwana „Górską”, często określana „perłą polskich uzdrowisk”, uznawana jest przez turystów za jedno z najlepszych miejsc do spędzania wolnego czasu, nie tylko z uwagi na wody uzdrowiskowe, ale także ze względu na liczne propozycje dla miłośników „białego szaleństwa” i wszystkich, którzy uwielbiają aktywnie spędzać wypoczynek w górach.

Jeszcze w tym miesiącu, w wybrane dni listopada można skorzystać ze specjalnej, promocyjnej oferty w Czarnym Potoku, w ramach której ceny zaczynają się już od 150 zł/os. za jedną noc. Myśląc o większych imprezach w listopadzie przychodzą nam do głowy przede wszystkim Andrzejki – wieczór magii, wróżb i dobrej zabawy. To dzień w którym odrywamy się od codzienności i zanurzamy w strefę czarów. Udane Andrzejki w polskich górach gwarantuje właśnie Czarny Potok, oferując swoim gościom m.in.  ciasteczkową wróżbę na powitanie, wieczorne koncerty w lobby oraz niepowtarzalną dyskotekę z wodzirejem, wróżbami z wosku i magicznym drinkiem.

Czarny Potok zaprasza też do wspólnego świętowania Bożego Narodzenia w Krynicy Zdroju. W nastrój świąt wprowadzi gości zimowa aura, przystrojone choinki i aromat wigilijnych przysmaków, wśród których króluje korzenny zapach pierników i suszonych owoców. Z okazji Świąt hotel organizuje warsztaty wokalno-muzyczne dla dzieci z nauką kolęd, prowadzone przez wokalistkę, pianistkę i nauczycielkę śpiewu Monikę Dubel. Zakończą się one finałowym koncertem w dniu 25 grudnia. Dorośli mogą w tym czasie skorzystać z bezpłatnego i nielimitowanego dostępu do Strefy Aqua i Fitness, w skład której wchodzą: basen rekreacyjny z kaskadami, biczami wodnymi, gejzerami, jacuzzi, wanna solankowa, Łaźnie Zdrojowe (sucha i parowa, niezwykle aromatyczna) a także siłownia – studio Cardio.

ZOBACZ WIDEO

 

Na pożegnanie Starego i powitanie Nowego Roku Czarny Potok proponuje wspólne spędzenie Sylwestra, który tej zimy będzie mieć charakter cygańsko-góralski. Wyjątkowy wypoczynek na zakończenie roku połączony będzie z występem Cygańskiego Zespołu Muzycznego Terno, a dzień wcześniej, tj. 30 grudnia – z koncertem góralskiego zespołu Baciary. To wspaniała okazja powitać Nowy Rok w przepięknych okolicznościach przyrody, pojeździć na nartach, zrelaksować się w strefie SPA, wypocząć przy świetnej muzyce i nabrać siły na cały 2019 rok.

Przygotowując ofertę na ferie zimowe Hotel Czarny Potok nie zapomniał o atrakcjach dla najmłodszych – najciekawszą z nich będzie Ski przedszkole DIMBO, czyli zajęcia narciarskie dla dzieci. Najmłodsi nieskorzy do zdobywania stoków mogą natomiast cieszyć się atrakcjami w czynnym od rana do wieczora Kids Clubie z Akademią Zimową.
Już 1 lutego 2019 roku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie z udziałem wspinacza Adama Bieleckiego. „Szczyt marzeń – moja droga na K2” to multimedialna prelekcja przedstawiająca w skrócie życiorys słynnego himalaisty oraz przebieg zimowej wyprawy na K2 wraz z akcją ratunkową na Nanga Parbat.

Hotel Czarny Potok jest dwukrotnym laureatem tytułu Travellers’ Choice (za lata 2017 i 2018) portalu TripAdvisor – najpopularniejszego w branży turystycznej. Oznacza to, że miejsce to cieszy się w ostatnich latach największym zaufaniem pośród podróżujących w polskie góry.