Zimowy wypoczynek w Aries Hotel & Spa Wisła 

, Data publikacji:

U źródeł Wisły, w otoczeniu bujnej beskidzkiej natury powstał hotel pełen dobrego smaku. W luksusowym Aries Hotel & Spa Wisła można rozgościć się w stylowych i komfortowych pokojach, których design inspirowany jest lokalnym rzemiosłem. Tutaj nowoczesność łączy się z folklorem, tworząc wyjątkową przestrzeń do wypoczynku.

W hotelowej Restauracji Polka każdy posiłek zmienia się w małe święto, a wszystkie smaki, aromaty i kolory cieszą zmysły. Zimowa regeneracja w Aries Spa ukoi zmęczone ciało i umysł. Zabiegi i masaże bazujące na naturalnych kosmetykach uznanych polskich marek dodadzą witalności i poprawią nastrój. Strefa wellness z basenem termalnym, saunami, siłownią i zewnętrznym jacuzzi z widokiem na las będą dopełnieniem relaksu. Dwie sale zabaw dla najmłodszych oraz ciekawe zajęcia pod okiem animatorów wypełnią czas dzieciom i pozwolą na chwilę wytchnienia rodzicom.

Bliskość stoków ze świetną infrastrukturą narciarską powoduje, że jest to wymarzone miejsce na aktywny wypoczynek zimą w górach. Amatorzy wyjątkowych hoteli znają markę Aries z Zakopanego i dobrze wiedzą, że jest to najlepsza rekomendacja dla nowo otwierającego się
w sezonie zimowym 2019/2020 kolejnego hotelu Aries w Wiśle.
Aries Hotel & Spa Wisła, ul. Czarne 3; AriesWisla.pl

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji