Ryanair poleci z Gdańska do Manchesteru

Autor tekstu: , Data publikacji:

Ryanair ogłosiła nową trasę: Gdańsk-Manchester (loty od listopada 2012).

Otwarcie tej trasy związane jest z ofertą Ryanaira na sezon zimowy, podczas którego oferowanych będzie w sumie 9 tras. To z kolei zapewni ruch Ryanaira na poziomie 400 000 pasażerów rocznie, co oznacza utrzymanie ok 400 miejsc pracy na gdańskim lotnisku*.

Ryanair świętuje otwarcie nowej trasy poprzez ogłoszenie sprzedaży 100 000 biletów już od 1zł na loty po Europie we wtorki, środy i czwartki we wrześniu, październiku i listopadzie. Bilety w tych cenach dostępne będą do czwartku (30 sierpnia) do północy. Bilety na trasie Gdańsk-Manchester kupić będzie można od jutra na www.ryanair.com.

Tomasz Żegliński z Ryanair powiedział – Ryanair z przyjemnością ogłasza nową, dostępną od listopada, trasę Gdańsk- Manchester. Nasze 9 tras w sezonie Zima 2012/13 oznacza 400 000 pasażerów rocznie, co przekłada się na 400 miejsc pracy !! To będzie czwarte połączenie z Polski do/z Manchesteru, po Katowicach, Rzeszowie i Warszawie Modlin.Aby uczcić nową trasę, Ryanair uruchamia promocję: 100 000 biletów od 1zł na połączenia po Europie we wrześniu, październiku i listopadzie, dostępnych do północy w czwartek 30 sierpnia. Tak niskie ceny oznaczają szybką sprzedaż więc radzimy naszym pasażerom, aby rezerwować bilety jak najszybciej na www.ryanair.com.

– W dniu dzisiejszym do siatki połączeń regularnych oferowanych z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy dodane zostało kolejne, 45 miasto. Bezpośrednie połączenie do Manchesteru z pewnością cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszych regionów. Cieszy nas fakt, że Ryanair z powodzeniem działa na gdańskim lotnisku od 2003 roku i systematycznie zwiększa swój udział w pomorskim rynku przewozów lotniczych,powiedział Tomasz Kloskowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy