Eurolot wspiera projekt Pokochaj Latanie

Autor tekstu: , Data publikacji:

Przelot samolotem to ekscytujące przeżycie, jednak część pasażerów pewniej czuje się na ziemi niż w powietrzu i to właśnie z myślą o tych pasażerach Eurolot wspiera projekt Pokochaj Latanie.

Weź swój lęk na warsztat

Pokochaj latanie to pierwszy w Polsce profesjonalny cykl warsztatów, które pozwolą cieszyć się każdym lotem. Wspólnie z doświadczonym zespołem terapeutów, przygotowany został unikalny program dla tych, którym stres nie pozwala cieszyć się lotem, jak również dla wszystkich, którzy dotąd bali się wsiąść na pokład samolotu.

Program warsztatów został przygotowany przez ekspertów z dziedziny lotnictwa oraz psychologów. Kurs jest treningiem psychoterapeutycznym, podczas którego każdy z uczestników będzie miał okazję – za pomocą odpowiednio dobranych metod, poznać naturę lęku, czynniki jakie go wywołują oraz techniki pomagające przezwyciężyć strach przez lataniem.

Lataj bez obaw

Organizatorzy stawiają na indywidualne podejście do każdego uczestnika. Kursy prowadzone będą w kameralnych, piętnastoosobowych grupach. Szkolenia pozwolą na stworzenie indywidualnej „mapy” lęku przed lataniem. Doświadczeniem i radą służyć będzie także załoga linii Eurolot, która odpowie na pytania uczestników, wyjaśni, jak działa samolot, a także szczegółowo przedstawi, jak dbamy o bezpieczeństwo pasażerów. Uczestnicy warsztatów otrzymają informacje na temat transportu lotniczego, zaplecza technicznego oraz procedur bezpieczeństwa podczas lotu, a także planu szkoleń pilotów i załogi. Warsztaty odbywają się w warszawskim Ośrodku Szkolenia Lotniczego Eurolot.

Ostatnim etapem warsztatów może być wspólny przelot samolotem w asyście prowadzących zajęcia.

Szczegółowe informacje dotyczące terminów wraz z cennikiem warsztatów dostępne są TUTAJ.