Eurolotem z Zielonej Góry do Krakowa

Autor tekstu: , Data publikacji:

Na lotniczej mapie Polski przybywa kolejne połączenie. Po uruchomieniu przez Ryanair połączeń z Warszawy do Gdańska i Wrocławia nasz rodzimy Eurolot wprowadza nową trasę z Zieleniej Góry/ Babimostu do Krakowa.

Rejsy pomiędzy tymi miastami będą wykonywane przez 9 kolejnych tygodni od września do połowy listopada 2014 roku. Pierwszy lot na tej trasie zaplanowano na 19 września.

Z krakowskiego lotniska do stolicy województwa lubuskiego będzie można polecieć w każdy piątek, zgodnie z jeszcze obowiązującym rozkładem sezonu letniego czyli od 19 września do 24 października. Samolot Bombardier Q400 NextGen z 78 miejscami na pokładzie wystartuje do Zielonej Góry o godzinie 14:25, a powrót do Krakowa zaplanowano o godz. 15:55. Z początkiem sezonu zimowego, dokładnie od 30 października br., Eurolot będzie wykonywał loty na tej trasie w każdy czwartek. Według rozkładu pasażerowie wylecą ze stolicy Małopolski do portu w Zielonej Górze o godz. 16:05, a powrót do Krakowa przewidziany jest o godz. 17:30.

– nZ satysfakcją przyjęliśmy wiadomość, że nasza oferta okazała się najkorzystniejsza w przetargu województwa lubuskiego na promocję regionu, poprzez wsparcie połączenia z Zielonej Góry do Krakowa. Dla naszych linii to dobra wiadomość – samoloty w barwach Eurolotu będą operować z kolejnego polskiego regionalnego lotniska. Dzięki współpracy z regionem możemy zaproponować naszym pasażerom bezpośredni, szybki i wygodny lot między dwoma oddalonymi od siebie polskimi miastami – tłumaczy Mateusz Kokosiński, Dyrektor Handlowy Eurolot SA.

Bilety będą dostępne w sprzedaży w cenie 99 złotych w jedną stronę na stronie internetowej www.eurolot.com, za pośrednictwem Call Center przewoźnika oraz u agentów sprzedaży.

samolot