Ryanairem z Bydgoszczy do Glasgow

Autor tekstu: , Data publikacji:

Ryanair ogłosił, że od 25 marca pasażerowie będą mogli polecieć do Glasgow Prestwick z bydgoskiego lotniska, oferując tym samym 5 kierunków obok Londynu, Dublina, Dusseldorfu i Birmingham.

Otwarcie nowego kierunku spowoduje zwiększenie się ruchu pasażerskiego w Porcie Lotniczym Bydgoszcz oraz zwiększy wybór połączeń z rejonu Kujawsko-Pomorskiego jak również połączy województwo ze Szkocją.

Rejsy do Glasgow Prestwick wystartują 25 marca i będą się odbywały dwa razy w tygodniu w czwartki i niedziele.

Katarzyna Gaborec, Dyrektor ds Marketingu i Sprzedaży na Europę Centralną powiedziała – Mam przyjemność ogłosić uruchomienie nowego połączenia z Bydgoszczy do Glasow Prestwick, które będzie dostępne w sprzedaży od dzisiaj. Jest to wspaniała oferta dla podróżujących do Szkocji, a także dla angielskich turystów, którzy będą mogli skorzystać z niskich cen jakie oferuje Ryanair.

Mieszkańcy regionu Kujawsko-Pomorskiego mają teraz bogatą ofertę destynacji na wyspy oraz do Niemiec i będą mogli skorzystać już z 5 kierunków w sezonie letnim. Z pewnością miejsca w naszej siatce połączeń będą się cieszyć dużą popularnością i powodzeniem. Bilety będą dostępne do nabycia na stronie www.ryanair.com