ITM Warsaw wprowadzają program dla klientów hosted buyers

Autor tekstu: , Data publikacji:

Takie programy z powodzeniem działają na najważniejszych targach na świecie.

Pozwalają one połączyć kupujących i sprzedających oferty turystyki biznesowej – branży, która na całym świecie intensywnie się rozwija. W Polsce to rozwiązanie zostaje wprowadzone dopiero przez ITM Warsaw, które tym ruchem potwierdzają swoje ambicje stania się najnowocześniejszymi targami turystycznymi w Polsce i Europie Wschodniej.

W ramach programu Hosted Buyers, kluczowe osoby odpowiadające w korporacjach, instytucjach i agencjach za zamawianie usług turystyki biznesowej (wyjazdów grupowych, podróży biznesowych, konferencji, eventów etc.), otrzymują od ITM Warsaw specjalne zaproszenia na targi z zapewnieniem bezpłatnego noclegu, przejazdu i innych udogodnień, a także dodatkowe atrakcje i zwiedzanie miasta.

Dla tych doborowych gości aranżowane są obowiązkowe spotkania biznesowe z odpowiednimi partnerami. Dzięki programowi Hosted Buyers wystawcy targów ITM Warsaw jako jedyni w Polsce mają zagwarantowane spotkania z najważniejszymi potencjalnymi klientami.

Hosted buyers będą mogli spotkać się na targach z ponad pięćdziesięcioma podmiotami oferującymi usługi i produkty turystyki biznesowej: tour operatorami, biurami podróży, convention bureaux polskich miast, przedstawicielami regionów i krajów, centrami kongresowymi i wystawienniczymi, hotelami, obiektami noclegowymi i SPA, profesjonalnymi organizatorami kongresów, agencjami DMC, incentive i eventowymi, liniami lotniczymi, a także wszelkimi innymi dostawcami produktów i usług dla branży, np. dostawcami IT.

Targi to także bogaty program merytoryczny, którego szczegóły znaleźć można na stronie targów: http://www.itm-warsaw.pl/o-targach/program-targow.html
Targi ITM Warsaw – wraz z towarzyszącą imprezą ITM Business Tourism – odbędą się w Centrum Expo XXI w Warszawie w dniach 27-29 stycznia 2012 roku. Więcej o targach:  www.itm-warsaw.pl