Jak skutecznie zmotywować pracownika ?

Autor tekstu: , Data publikacji:

Edenred, światowy lider w zakresie systemów motywacyjnych i szeroko pojętych usług przedpłaconych, wdraża w Polsce najnowocześniejsze rozwiązania nagradzania pracowników.

Karta podarunkowa Edenred Ticket Dla Ciebie zastępuje popularne dotychczas bony.

W odpowiedzi na rosnące wymagania rynku, firma Edenred wprowadziła do swojej oferty karty przedpłacone, które działają tak samo jak popularne karty debetowe. Dzięki współpracy Edenred i Mastercard, odbiorcy kart podarunkowych mają dostęp do bardzo szerokiej sieci akceptantów karty, jest to blisko 280 tysięcy punktów w całej Polsce oraz ok. 30 mln w 210 krajach na świecie. Z tego względu obdarowana osoba ma pełną dowolność w wyborze swojej nagrody, a środki, które otrzymała, może spożytkować w najlepszy dla siebie sposób.

Karta Podarunkowa Ticket Dla Ciebie została stworzona z myślą o pracownikach firmy. Może to być doskonały prezent świąteczny, premia za wyniki w pracy czy premia jubileuszowa, a dzięki dwuletniemu terminowi ważności i możliwości wielokrotnego doładowywania karty może być także wykorzystywana przy innych okazjach (np. Wielkanoc, święta branżowe etc.).

Firma zamawiająca karty ponosi tylko koszty zakupu i załadowania karty. ”Taki system motywowania pracowników pozwala zaoszczędzić przede wszystkim na kosztach logistycznych Pracodawca wykonując tylko jeden przelew może jednocześnie zasilić nawet kilka tysięcy kart na różne kwot”, powiedziała Henrietta Varju, dyrektor marketingu i sprzedaży Edenred Polska.

”Przede wszystkim jednak taka forma obdarowywania pracowników, np. z okazji Świąt Bożego Narodzenia, daje korzyści podatkowe. W przeciwieństwie do bonów, przedpłacone karty podarunkowe finansowane z środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych są zwolnione z podatku dochodowego do kwoty 380 zł w roku podatkowym oraz nie powodują zwiększenia podstawy wymiaru składki ZUS. Ponadto, wartość zasilenia kart nie podlega VAT”, tłumaczy Henrietta Varju.