Rzeszów: bezpośrednie rejsy do Oslo

Autor tekstu: , Data publikacji:

Już od 30 kwietnia br. z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka można będzie bezpośrednio polecieć do Oslo (Rygge). Rejsy, które ogłosiły linie lotnicze Ryanair, będą odbywać się dwa razy w tygodniu - we wtorki i niedziele

– Jako największa tania linia lotnicza w Europie mamy przyjemność ogłosić kolejny wzrost przewozów lotniczych z lotniska w Rzeszowie i uruchomić od sezonu letniego nowe połączenie do Oslo (Rygge). Będzie to już trzecie, obok Glasgow (Prestwick) oraz Trapani, nowe połączenie Ryanaira, które startuje w lecie tego roku, poinformowała Małgorzata Wrzesińska, kierownik ds. Marketingu i Sprzedaży Ryanair w Polsce. Dodała, że ceny biletów do/z Oslo będą dostępne za jedyne 153 PLN włączając podatki i opłaty lotniskowe.

Oprócz nowego kierunku w ramach połączeń regularnych z lotniska w Jasionce można obecnie dotrzeć do: Frankfurtu, Warszawy, Manchesteru, Barcelony-Girony, Londynu (Stansted oraz Luton), Bristolu, Birmingham, East Midlands, Dublina oraz Glasgow (od marca 2013) i Trapani (od marca 2013). Połączenia obsługują: PLL LOT, Lufthansa oraz Ryanair.