Zumba na pokładach floty Celebrity

Autor tekstu: , Data publikacji:

Lubisz Zumbę? Luksusowe statki należącej do Royal Caribbean floty Celebrity oferują zajęcia z tego święcącego rekordy popularności tańca, zainspirowanego połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz fitness.

Pasażerowie statków z rodziny Celebrity będą mogli skorzystać w ramach bogataych zajęć fitness z usług znanej w świecie firmy Zumba Fitness. W ramach oferty znajda się specjalne pakiety Zumba Gold (dla starszych i aktywnych osób), Aqua Zumba (zajęcia w basenach) oraz Zumbatonic, czyli zabawa z Zumba dla najmłodszych. Podczas każdego rejsu na pokładzie znajdziemy licencjonowanego instruktora Zumby, który poprowadzi poszczególne zajęcia. Zumba stanie się tez przewodnim tematem jednej spośród wszystkich imprez, które są organizowane podczas każdego rejsu Celebrity.

Zumba to taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Pomysł narodził wsię w latach 90. w Kolumbii, a jego prekursorem był tancerz i choreograf Alberto Perez. Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku. Choreografia Zumby łączy hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, sztuki walki, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. A także elementy treningu siłowego.

Zumba na pokładzie statku floty Celebrity