Nowa aplikacja Celebrity Cruises i Royal Caribbean

Autor tekstu: , Data publikacji:

Celebrity Cruises i Royal Caribbean dwaj operatorzy luksusowych statków wycieczkowych opracowali aplikację służącą planowaniu wakacji. Korzystając z oprogramowania Cruise Planner wycieczkowicze spędzający urlop na statku będą mieli możliwość wykupienia wycieczek na lądzie podczas postoju w porcie czy zarezerwowania stolika w pokładowej restauracji.

Czas urlopu jest cenny i liczy się każda jego chwila, dlatego nie warto tracić go na planowanie – z takiego założenia wyszły władze obydwu spółek opracowując aplikację Cruise Planner umożliwiającą z dużym wyprzedzeniem zaplanowanie w najdrobniejszych szczegółach urlopu spędzanego na pokładzie luksusowego wycieczkowca.

Podróżni korzystający z aplikacji mają mieć między innymi możliwość wyboru i rezerwacji miejsc na wycieczki lądowe w lokalizacjach, w których statek będzie cumował w trakcie rejsu. Ponadto oprogramowanie ma stwarzać możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca w pokładowych restauracjach z opcją doprecyzowania szczegółów takich jak ilość rezerwowanych miejsc czy zamówienia posiłku do kajuty.

Jak zapewniają władze Royal Caribbean korzystanie z aplikacji odbywać się będzie w łatwy i intuicyjny sposób co sprawi, że nawet niezaawansowani użytkownicy komputerów z łatwością zaplanują swój urlop. Korzystanie z oprogramowania ma się odbywać za pośrednictwem dwóch typów urządzeń (tabletów i komputerów), a ostatnie modyfikacje w planie urlopu będą dopuszczalne najpóźniej cztery dni przed wypływem w rejs.

– Planowanie wakacji powinno być czynnością prostą i przyjemną tak jak sam urlop. Dzięki nowej aplikacji Cruise Planner nasi goście będą mieli możliwość precyzyjnego zaplanowania spersonalizowanego zgodnie ze swoimi upodobaniami wypoczynku. Naszym celem w tworzeniu oprogramowania było stworzenie urlopowiczom komfortowej sytuacji, w której po postawieniu stopy na pokładzie statku nie będą musieli się niczym zajmować, a będą jedynie cieszyć się swoimi wakacjami- powiedział Adam Goldstein, prezes Royal Caribbean Cruises.

royal app