Nowy DoubleTree by Hilton w Warszawie otwarty

Autor tekstu: , Data publikacji:

Na hotelowej mapie Warszawy pojawił się nowy obiekt. Pierwszych gości powitał DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw.

Nowy hotel powstał przy ul. Skalnicowej 21 w Warszawie, 15 min jazdy samochodem od Lotniska Chopina oraz 25 minut od lotniska w Modlinie. Centrum miasta jest oddalone o 10 km. Nowy DoubleTree by Hilton oferuje 20 sal konferencyjnych oraz salę balową o powierzchni 2 000 mkw., mieszczącą do 2 000 gości. W przestrzeniach hotelu zaprojektowano spa, w którym znajduje się 18 gabinetów zabiegowych, kompleksowo wyposażona siłownia i sala fitness, a także jedyny w Warszawie basen z nisko zasoloną wodą. The SPA jest otwarte nie tylko dla gości hotelowych, ale także dla osób z zewnątrz.

– DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw to połączenie nowoczesnej, ogromnej przestrzeni konferencyjnej z ekskluzywnym spa oraz bogatą ofertą gastronomiczną. Ten hotel to znakomity przykład najwyższej klasy obiektu pod szyldem DoubleTree i najnowsza lokalizacja w naszym portfolio, które liczy już ponad 70 hoteli w Europie – mówi John Greenleaf, Dyrektor Globalny sieci DoubleTree by Hilton.

– Polska odnotowała 4% wzrostu PKB w porównaniu z rokiem 2004, a także w ostatnich latach znacznie wzrosła atrakcyjność kraju dla inwestycji biznesowych. DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw jest odpowiedzią na rosnący popyt w stolicy i regionie centralnej Polski – Simon Vincent, Przewodniczący Hilton Worldwide w Europie Środkowo-Wschodniej.