Sekret popularności Best Western Hotelu Felix

Autor tekstu: , Data publikacji:

Na renomę hotelu ma wpływ wiele czynników, a ostateczna i najważniejsza opinia i tak zależy od osób, które miały okazję przebywać w danym miejscu. Jednym z warszawskich obiektów cenionych przez podróżnych jest Best Western Hotel Felix. Świadczą o tym nie tylko ponowne rezerwacje dotychczasowych gości przy okazji kolejnych ich wizyt w stolicy, ale i nagrody, jak Travellers’ Choice stworzony na podstawie opinii wystawianych przez gości na znanym międzynarodowym portalu TripAdvisor. Sprawdźmy w czym tkwi sekret i siła Hotelu Felix.

Pierwszy, niezwykle ważny element, składający się na obraz danego hotelu to lokalizacja. Hotel Felix usytuowano w ustronnym zakątku warszawskiej Pragi, co zapewnia relaks po trudach podróży, zwiedzania albo uczestnictwa w spotkaniu o charakterze biznesowym. Do centrum stolicy jest stąd kilka kilometrów, które szybko pokonamy za sprawą dogodnej komunikacji. Z lotniskiem im. F. Chopina również istnieje wygodne połączenie.

Kolejną rzeczą, na którą zwracają uwagę goście to rzecz jasna warunki panujące w pokojach. Pomieszczenia muszą być nie tylko zadbane, ale i posiadać odpowiednie wyposażenie. W Hotelu Felix, niezależnie od standardu pokoju otrzymujemy do dyspozycji telewizor, radio, telefon, suszarkę do włosów i połączenie z internetem, a cały hotel przystosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Przedsiębiorcy cenią sobie hotele z odpowiednim zapleczem konferencyjnym. W Hotelu Felix funkcjonują trzy dobrze wyposażone sale do organizacji spotkań biznesowych i prelekcji. Uczestnicy mogą korzystać z klimatyzacji, sprzętu audiowizualnego, rzutnika slajdów i innych udogodnień. Hotelowa restauracja świadczy usługę pełnego cateringu.

Hotel Felix wyprzedza konkurencję także pod względem dbania o swoich klientów po opuszczeniu przez nich zakwaterowania. Często aktualizowany hotelowy blog zawiera informacje na temat najważniejszych i najciekawszych wydarzeń ze świata biznesu, finansów czy rynku pracy. Informacje dotyczą Warszawy, dzięki czemu można wcześniej dokładnie zaplanować pobyt w stolicy i tym samym uniknąć przegapienia interesującej nas imprezy.

Na blog Hotelu Felix trafimy ze strony www.bwfelix.pl, która posiada też komplet wiadomości na temat wyposażenia poszczególnych pokoi, możliwości dokonania rezerwacji online oraz innych przydatnych rozwiązań.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.