Air France i KLM z promocja biletową

Autor tekstu: , Data publikacji:

W czwartek ruszyła wielka zimowa wyprzedaż w Air France KLM. Linie tradycyjnie rozpoczynają Nowy Rok swoją słynną promocją cenową. Ofert należy szukać w Air France pod hasłem „Oh LaLa”, a w KLM są to „Zimowe hity”.

 

W tym roku akcja obejmuje loty do ponad 150 miast na całym świecie. Przeloty w promocyjnych cenach z Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Gdańska można rezerwować od dziś do 21 stycznia br., a oferta dotyczy podróży aż do 30 września 2020. Pula biletów jest bardzo duża, ale oczywiście im wcześniej rozpoczniemy polowanie, tym większa szansa, że znajdziemy najniższą cenę w preferowanym terminie. Noworoczna akcja wyprzedażowa to jedna z dwóch największych w roku promocji organizowanych przez Air France – KLM. Co więcej, w aktualnej wyprzedaży są już dostępne liczne oferty lotów w siatce Air France dla mieszkańców Małopolski, w oparciu o nowe połączenie Kraków – Paryż, planowane od marca tego roku,

Startująca dziś akcja promocyjna wyróżnią się skalą i wysokością zniżek. To jedna z dwóch największych w roku – obok kampanii na przełomie sierpnia i września – pod względem liczby kierunków, w której linie Air France – KLM oferują prawie całą siatkę lotów. Mamy do wyboru ponad 150 destynacji w Azji, obu Amerykach, Afryce, na Bliskim Wschodzie, Wyspach Karaibskich i na Oceanie Indyjskim, a także korzystne cenowo przeloty do Paryża i Amsterdamu – portów bazowych obu linii. Korzystając z okazyjnych cen można zaplanować dalekie wyprawy na przysłowiowy koniec świata (np. Alaska – od 2745 PLN, Hawaje – od 2732 PLN, czy Madagaskar – od 2871 PLN), jak i weekend w zawsze atrakcyjnym Paryżu (od 425 PLN), czy Amsterdamie (od 463 PLN). W ofercie nie mogło zabraknąć popularnych tras do takich miast jak Nowy Jork (od 1579 PLN), Chicago (od 1691 PLN),Dominikana (od 2588 PLN), Szanghaj (od 1860 PLN), czy Hawana (od 2118 PLN) lub Bali (Denpasar od 2284 PLN). Są też propozycje dla obieżyświatów, którzy prawie wszędzie już byli i szukają miejsc z dala od masowej turystyki.

Na miłośników pocztówko białych plaż i lazurowej wody czeka wiele dobrych opcji! Air France – KLM w promocyjnych cenach zabiera nas teraz do swoich sztandarowych „wypoczynkowych” destynacji: na wyspy: Martynika (od 2333 PLN), Gwadelupa (od 2321 PLN), Mauritius (od 2333 PLN), Bali (Denpasar od 2284 PLN) i Dominikana (Santo Domingo od 2588 PLN). Ci co byli już w popularnej Tajlandii (Bangkok od 1815 PLN) lub Meksyku (Cancun od 3097 PLN), mogą teraz zaplanować morskie i słoneczne kąpiele w innych częściach świata, na przykład na Hawajach (Honolulu od 2732 PLN), Zanzibarze (od 2412 PLN), Malediwach (Male od 2246 PLN)lub Antylach Holenderskich (St Martin od 2429 PLN, Curacao od 2867 PLN).

Dla tych, którzy marzą o zgłębianiu odmiennych kultur, zabytków, tradycji, śladów przeszłości i dawnych cywilizacji linie przygotowały listę ciekawych, dalekich kierunków, dokąd teraz polecimy w atrakcyjnych cenach. Wśród nich godne polecenia są: Peru (Lima od 3928 PLN), Meksyk (Mexico City od 3112 PLN), Etiopia (Addis Abeba od 2146 PLN), Chiny (Pekin od 1643 PLN), Kolumbia (Bogota od 2972 PLN) i wiele innych.

Większość głównych metropolii świata można teraz odwiedzić z tańszym biletem w ręku. Nieważne czy podróżujemy w interesach, na zakupy, czy aby poczuć wielkomiejską, atmosferę – są miasta, które po prostu trzeba zobaczyć. Walentynki pod Wieżą Eiffla? (Paryż od 428 PLN) Spacer po Manhattanie śladami filmów Woody’ego Allena? (Nowy Jork od 1579 PLN) Wizyta w bollywoodzkiej wytwórni filmowej? (Bombaj od 1809 PLN). Przejażdżka słynnym tramwajem w drodze na Golden Gate Bridge? (San Francisco od 2149 PLN). A może wietnamskie sajgonki (Sajgon od 1787 PLN) i argentyński stek w oryginale (Buenos Aires od 3022 PLN), czy niezapomniana atmosfera najsłynniejszego karnawału świata (Rio de Janeiro od 2514 PLN). Pomysłów i pretekstów do podróży są tysiące!

Kto nie tęskni czasem do miejsc z dala od wszelkiej cywilizacji, gdzie można podziwiać naturę w czystej postaci – majestatyczne góry, bezkresny horyzont i całe piękno natury? W aktualnej promocji są liczne kierunki dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać urlop, wędrując, wspinając się, czy żeglując. Surowe piękno lasów i gór Kanady (Montreal od 1375 PLN), dzika Alaska (Anchorage od 2745 PLN), wspinaczka na najwyższy szczyt Afryki (Kilimandżaro od 2877 PLN), safari i pustynia Namib w Namibii (Windhoek od 2357 PLN), najpiękniejsze parki narodowe USA w jednym stanie Utah (Salt Lake City od 2352 PLN), słynne baobaby na Madagaskarze (Antananarywa od 2871 PLN) i dziesiątki innych wyjątkowych miejsc na świecie.

Aktualna kampania Air France KLM jest jedną z dwóch dorocznych akcji cenowych na tak dużą skalę i obejmuje podróże z czterech miast w Polsce, skąd latają samoloty Air France i KLM – Warszawy, Gdańska, Krakowa i Wrocławia. To z pewnością dobrą okazją do zakupu tańszych biletów lotniczych nie tylko na najbliższe ferie, letnie wakacje i inne okazje w 2020. Bilety są w sprzedaży od dziś do 21 stycznia b.r. na stronach internetowych airfrance.pl i klm.pl i poprzez biura podróży.

Podane w tekście powyżej przykładowe ceny promocyjne dotyczą najtańszych lotów w obie strony z wylotem z Polski i zawierają wszystkie opłaty i podatki oprócz opłat transakcyjnych, które przy zakupie na stronach Air France KLM wynoszą 0 PLN. Najniższe oferty dotyczą w większości przypadków przelotu z bagażem podręcznym (bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą).