Bułgarska Riviera na wyciągnięcie ręki

Autor tekstu: , Data publikacji:

Z nadejściem wiosny coraz częściej myślimy o wakacyjnym wypoczynku. Piaszczysta plaża, dużo słońca, ciepłe morze i ciekawe obiekty do zwiedzania - czego nam więcej trzeba? Ciekawą ofertą dla wszystkich spragnionych latach będą wakacje w Bułgarii, której Riviera niczym nie ustępuje tej francuskiej, za to jest znacznie bliżej i w bardziej przystępnych dla Polaków cenach. Gdzie szukać sprawdzonych ofert letniego wypoczynku w Bułgarii? Staramy się podpowiedzieć.

 Na światowym poziomie

Bułgaria położona jest nad Morzem Czarnym, wokół którego z roku na rok powstaje coraz więcej niezwykle nowoczesnych kurortów. Kraj ten ma zresztą długoletnie doświadczenie świadczenia usług turystycznych na światowym poziomie, więc miłośnicy nowoczesnej oferty wypoczynku nie będą zawiedzeni. O ile nie jesteś samodzielnym podróżnikiem,który przemierza Europę wzdłuż i wszerz, gdzie oczy poniosą, polecamy skorzystanie  z usług sprawdzonego biura podróży.

Jeżeli zdecydujesz się na wyjazd z biurem podróży TUI, możesz być spokojny że Ty, Twoja rodzina i przyjaciele odpoczniecie w najlepszych warunkach. W ofercie tego biura nie brak ekskluzywnych hoteli, rozrzuconych w najmodniejszych miasteczkach, które tętnią życiem przez całą dobę. Zwolennicy ciszy i spokoju także znajdą coś dla siebie w obiektach położonych w zacisznych zatoczkach.

Różnorodna oferta na styku trzech kultur

Bułgaria to kraj z ponad 3 tysiącami lat historii, w którym stykają się kultury: bałkańska, słowiańska i arabska. Do tego złociste plaże, zaciszne zatoki i klimatyczne knajpki. W Bułgarii każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego i odpowiadającego jego sposobom na „ładowanie baterii”.

Dzięki starannie dobranej ofercie TUI możesz wypróbować także czegoś nowego, na przykład połączyć plażowanie ze zwiedzaniem.

Na stronie internetowej TUI możesz wybierać spośród bogatej oferty turystycznej w Bułgarii, dopasowanej do Twoich oczekiwań. Może zdecydujesz się na wakacje samolotem, samochodem, czarter lub wycieczkę objazdową? Jeżeli interesuje Cię opcja mieszana kompetentna obsługa TUI podejdzie do Twojego zamówienia indywidualnie – doświadczony doradca wybierze pomoże Ci wybrać ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Atrakcyjne First Minute

Możesz „wyskoczyć” do Bułgarii na wypad 3-5-dniowy – np.na majówkę lub pomyśleć o 15-dniowym odpoczynku. Na stronie TUI od razu znajdziesz także indywidualną opcję wyboru dni, na które masz możliwość wyjechać.

Jeżeli zdecydujesz się na rezerwację wakacji już teraz czekają na Ciebie bardzo korzystne oferty First Minute, jak np. rabat 300 zł na osobę! Biorąc pod uwagę ceny wakacyjnych pobytów w Bułgarii, jak 7 dni all inclusive za 1200 zł, to wliczając rabat spędzisz siedem upojnych dni i nocy w bułgarskim kurorcie już za 900 zł! Jeżeli lubisz podróże samochodem, to wybierając taką opcję First Minute wydasz na tygodniowe wakacje nad Morzem Czarnym ok. 600 zł! Może się zdarzyć, że Twój plan urlopowy zmienił termin – nic nie szkodzi, w TUI możesz dokonać bezpłatnej zmiany rezerwacji!

A może spacer po Kamiennym Lesie?

Kiedy odpoczniesz już na pięknej, piaszczystej plaży i wykąpiesz się w naprawdę ciepłym morzu, być może zainteresuje Cię zwiedzanie niezwykle malowniczych zabytkowych miejsc, których nie spotkasz w żadnym innym miejscu na Ziemi! Naszą uwagę zwrócił m.in. Nessebar, niewielkie miasteczko ze śladami osadnictwa z VI w. p.n.e. Zabytkowa część Nessebaru została wpisana na listę UNESCO! Inną atrakcją, której nie można przegapić jest autentyczny Kamienny Las – niezwykły wytwór natury. I oczywiście nie wolno też pominąć Warny, w której znajdziemy słynne pola bitewne oraz symboliczny grobowiec Władysława Warneńczyka.

Ciekawych miejsc dla miłośników zwiedzania jest w Bułgarii bardzo dużo, więc poza plażowaniem jest w czym wybierać. W dodatku nie musisz być związany wycieczką objazdową, której zaletą są obsługa pilota i przewodnika – ale dla wolnych dusz firma TUI oferuje wynajem samochodów na miejscu do samodzielnych wojaży. Np. w Varnie możesz zacząć zwiedzanie wynajętym autem w cenie już od 70 zł za dzień.

Mamy dobrą wiadomość także dla miłośników zimowych sportów i wspaniałych tras zjazdowych. Już teraz możesz dokonać rezerwacji na sezon zimowy 2018/1019, oczywiście oferta first minute biura podróży TUI zawiera niezwykle korzystne oferty promocyjne dla tych, którzy nie czekają z rezerwacją do ostatniej chwili.