Nowe gadżety w samolotach Air France

Autor tekstu: , Data publikacji:

W kabinach Klasy Biznes i Premium Economy samolotów Air France właśnie pojawiły się nowe wersje zestawów podróżnych na sezon zima/ wiosna 2018.

Limitowana seria jest dostępna tej zimy i wiosny (do czerwca br.) w Klasie Biznes Air France na lotach dalekiego zasięgu. Nowe zestawy – kosmetyczki wykonane z miękkiej tłoczonej tkaniny  – występują w czterech żywych kolorach: czerwonym, żółtym, zielonym i niebieskim. W skład zestawu wchodzą kosmetyki firmy Clarins (krem nawilżający oraz balsam do ust), pasta do zębów, maska na oczy do snu, zatyczki do uszu oraz długopis, chusteczki odświeżające i saszetka z wykałaczkami.

Przydatne akcesoria podróżne zawarte w zestawie, takie jak szczoteczka do zębów, łyżka do butów oraz grzebień, wykonano z biodegradowalnej skrobi kukurydzianej. Nowe zestawy rozdawane obecnie (zima/ wiosna 2018) pasażerom w Klasie Economy Premium na trasach międzykontynentalnych mają nowoczesny, geometryczny kształt i proste zdobienia. Występują w kolorach: żółtym i pomarańczowym.

W skład zestawu wchodzą: pasta i szczoteczka do zębów, maska na oczy, zatyczki do uszu, ochraniacze na słuchawki i para skarpetek.