David Guetta zagra na żywo w dubajskim Burdż al-Arab

Autor tekstu: , Data publikacji:

David Guetta, francuska supergwiazda i mieszkaniec Dubaju, nazywany pierwszym na świecie DJ-em 2020 roku, wykona niesamowity koncert na żywo na lądowisku dla helikopterów Burdż al-Arab Jumeirah. Wydarzenie będzie w całości bezpłatne i transmitowane online.

Fani Davida mogą obejrzeć występ w sobotę 6 lutego 2021 r. na jego oficjalnym kanale na YouTube: https://youtu.be/xaurMcGqZHU.
W scenerii zachodzącego słońca i fajerwerków odbędzie się oszałamiający pokaz muzyki i świateł, którego celem jest zaprezentowanie miasta i jego różnorodnej oferty rozrywkowej. David Guetta poświęca swój występ Dubajowi – miastu, które nazywa domem. Zaprasza miliony swoich obserwatorów do wspólnego spotkania w legendarnym Dubaju, podczas pokazu solidarności, nadziei i optymizmu, gdy świat walczy z pandemią Covid-19.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, David Guetta będzie zbiera fundusze na wsparcie UNICEFu oraz Dubai Cares „Education Uninterrupted”, ogólnokrajowej kampanii dotyczącej wpływu epidemii Covied-19 na edukację dzieci i młodzieży. Darowizny finansowe i rzeczowe będą przekazane dzieciom i młodzieży z rodzin o niskich dochodach, których nie stać na zakup komputerów, laptopów i tabletów.

– Po Miami, Nowym Jorku i paryskim Luwrze, z dumą ogłaszam, że tym razem zmierzamy na szczyt kultowego Burj Al Arab Jumeirah na kolejny pokaz #UnitedAtHome. Do miasta, które jest mi bliskie, do Dubaju. Do tej pory zebraliśmy ponad 1,6 miliona dolarów amerykańskich. Ta kwota wciąż rośnie. W tych trudnych czasach mamy nadzieję przynieśćradość i wsparcie dzięki sile muzyki i emocji. Pomagamy wielu organizacjom charytatywnym i zmieniamy życie ludzi podczas pandemii. Kontynuujemy te działania i dzisiaj, wspomagając UNICEF i Dubai Cares – komentuje David Guetta.

KIEDY?

Całe wydarzenie będzie bezpłatne i dostępne online.
Data występu: sobota, 6 lutego 2021 r

Godzina: DUBAJ 18:00 / Kair 16:00 / MOSKWA I RIYADH 17:00 / MUMBAJ 19:30 / HONGKONG 22:00 / TOKIO 23:00 / PARYŻ 15:00 / LONDYN 14:00 / NOWY JORK 9:00.

GDZIE?

Transmisja będzie dostępna na kanale Davida Guetty na YouTube: https://youtu.be/xaurMcGqZHU
Bezpośredni link do wpłacania darowizny: https://davidguetta.com/donate/

Kim jest David Guetta?

Artystów, którzy osiągają sławę i popularność jest wielu. Ale niewielu ma prawdziwy wpływ na całą branżę. „When Love Takes Over” pierwszy singiel z albumu „One Love” z 2009 roku stał się numerem 1 w Wielkiej Brytanii. Utwór wyprodukowany przez Guettę we współpracy z Black Eyed Peas „I Gotta Feeling” zostałświatowym hitem, osiągając pierwsze miejsca na liście przebojów w 17 krajach. Na całym świecie sprzedano ponad 50 milionów płyt, a całkowita liczba streamingów wynosi ponad 10 miliardów. Otrzymał wiele platynowych i złotych nagróg. Magazyn Billboard nazwał go „EDM Power Player”. Zdobył dwie nagrody Grammy i sześć nominacji. Współpracuje z artystami takimi jak: Madonna, Rihanna, Lady Gaga, Snoop Dogg, Martin Garrix, Usher, Sia, John Legend, Nicki Minaj, Sean Paul, Kelly Rowland, Showtek, Avicii, Ne-Yo i Akon. Jego siódmy album studyjny zatytułowany „7” zawierał elektroniczne popowe utwory takie jak „2U” z Justinem Bieberem, „Flames” z Sią, „Don’t Leave Me Alone” z Anne-Marie, „Goodbye” z Jasonem Derulo, Nicki Minaj oraz Willym Williamem). Drugą płytę z undergroundowymi tanecznymi utworami nagrał pod pseudonimem Guetta’s Jack Back. Guetta jest kimś więcej niż tylko DJ-em i producentem. Sprawił on, że muzyka taneczna dotarła do szerszego grona odbiorców. Połączył muzykę elektroniczną i pop, tworząc nowe popularne gatunki, będąc na szczycie rankingów przez dekady.

Dubai Cares

Dubai Cares z siedzibą w ZEA, od powstania w 2007 roku, jest częścią Mohammed bin Rashid Al Maktoum Global Initiatives. Dąży do zapewnienia dzieciom i młodzieży w krajach rozwijających się dostępu do wysokiej jakości edukacji poprzez projektowanie i finansowanie programów edukacyjnych. Do tej pory globalna organizacja filantropijna z powodzeniem uruchomiła programy edukacyjne, które dotarły do ponad 20 milionów beneficjentów w 60 rozwijających siękrajach. Dubai Cares odgrywa ważną rolę w realizacji kluczowego celu ONZ, który ma na celu zapewnienie włączającej i wysokiej jakości edukacji dla wszystkich oraz promowanie uczenia się przez całe życie. Wspiera programy rozwoju wczesnego dzieciństwa, dostęp do szkolnictwa na każdym poziomie, pomaga w edukacji w sytuacjach kryzysowych. Ponadto Dubai Cares wprowadza w szkołach prawidłowe modele zdrowotne i żywieniowe, obejmujące odrobaczanie, odżywanie i model WASH (dostęp do wody i urządzeń sanitarnych w szkołach). Jest członkiem Departamentu Komunikacji Globalnej ONZ, a także zarejestrowaną organizacją pozarządową w ramach IACAD (koordynatora działalności charytatywnej w Dubaju).

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji