Wizz Air Abu Dhabi poleci do Tel Awiwu

, Data publikacji:

Wizz Air Abu Dhabi, najmłodsza narodowa linia lotnicza Zjednoczonych Emiratów Arabskich ogłasza najnowszy kierunek z Abu Zabi do Tel Awiwu.Bilety dostępne są już w sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej (dostępna jest również wersja w języku arabskim).

– Uruchomienie Wizz Air Abu Dhabi oznacza ultraniskokosztowe podróże dla regionu. Z ogromną radością przyjmujemy możliwość udziału w działaniach Abu Zabi, aby stworzyć nowy segment podróżowania w ZEA zgodnie z ich strategią społeczno-gospodarczą. Z niecierpliwością oczekujemy współpracy z naszymi interesariuszami w Abu Zabi na rzecz zaoferowania nowych możliwości podróżowania dla turystów i tamtejszych mieszkańców – mówi szef firmy József Váradi.

Linia potwierdziła niedawno, że Ateny będą pierwszym miejscem w siatce połączeń z Międzynarodowego Portu Lotniczego Abu Zabi. Pierwszy lot odbył nie 15 stycznia 2021 roku. Z kolei loty do Salonik rozpoczną się 4 lutego 2021 roku.

Wizz Air Abu Dhabi, spółka joint venture utworzona między ADQ oraz Wizz Air Holdings Plc, początkowo zaplanowała połączenia do Aten, Salonik, Aleksandrii, Kutaisi, Larnaki, Odessy i Erywania. Kolejne kierunki będą ogłoszone w nadchodzących miesiącach. Najmniejszy ślad środowiskowy linii wśród konkurencji w regionie będzie możliwy dzięki flocie składającej się z 4 nowych samolotów typu Airbus A321 neo.

Aby zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów oraz załogi, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny. Materiał wideo podsumowujący i objaśniający nowe zasady można obejrzeć tu:

 

NOWA TRASA WIZZ AIR ABU DHABI

Abu Zabi – Tel Awiw
4x tygodniowo;
od 1 marca 2020 codziennie