Emirates ponownie otwierają First Class Lounge w Dubaju

Autor tekstu: , Data publikacji:

Linie Emirates ponownie otworzyły poczekalnię pierwszej klasy w hali B lotniska Dubai International, „aby obsłużyć rosnącą liczbę klientów premium podróżujących z i przez hub Emirates”.

Emirates informują, że w salonie dostępny jest pełny zestaw usług firmowych, w tym bezpłatne zabiegi na twarz i usługi czyszczenia butów, a także wybór czterech roczników szampana w dedykowanym barze Moet i Chandon. Wprowadzono również nowe menu restauracyjne, odzwierciedlające najnowsze trendy kulinarne i opinie klientów, zawierające 55 pojedynczych dań, w tym grillowany burger wagyu, 72-godzinne duszone żeberka wołowe, terrina z foie gras i polędwica Black Angus, a także opcje wegańskie i bezglutenowe.

Linie Emirates stopniowo ponownie otwierają swoje poczekalnie w kluczowych lokalizacjach na całym świecie. Saloniki  są teraz dostępne w Dubaju, Kairze, Nowym Jorku, JFK, Manchesterze, Bostonie, Mediolanie i Los Angeles. Poczekalnia Emirates na lotnisku Heathrow znajduje się w Terminalu 3, który pozostaje zamknięty dla pasażerów, z wyjątkiem obiektów przylotów z „czerwonej listy”.

Przewoźnik przywrócił pełną obsługę gastronomiczną podczas lotów w listopadzie 2020 r.