Wizz Air uruchomił loty z Warszawy do Dubrownika

Autor tekstu: , Data publikacji:

Niskokosztowy Wizz Ai uruchomił połączenie do Dubrownika.. Łącznie linia oferuje trzy trasy z Dubrownika: do Rzymu, Warszawy i Wiednia. Pierwszy lot Wizz Air z Warszawy do Dubrownika został powitany salutem wodnym 3 lipca. Trasa do Wiednia ruszy jeszcze w lipcu, a do Rzymu we wrześniu. 

– Cieszymy się, że możemy dodać drugie, po Splicie, lotnisko w Chorwacji do naszej siatki połączeń Wizz Air. Dzięki trzem połączeniom między Dubrownikiem, a Warszawą, Wiedniem i Rzymem, wierzymy, że nasi pasażerowie będą mogli zaplanować z swoje letnie wakacje lub weekendowe eskapady. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air. Nasza polska załoga z uśmiechem powita Państwa na pokładach samolotów WIZZ! – mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Aby pomóc pasażerom i załodze podróżować bezpiecznie i bezproblemowo, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład oraz zwiększenie czystości w samolocie. Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną oraz dokonywać płatności online za usługi (m.in. wykupując dodatkowy bagaż), aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku. W celu prób powstrzymania rozprzestrzeniania się możliwych infekcji, pasażerowie są proszeni o przestrzeganie nowych zasad dotyczących dystansu fizycznego zarówno podczas wchodzenia jak i schodzenia z pokładu.

Wybierając usługi WIZZ, pasażerowie wybierają jednocześnie najbezpieczniejsze warianty podróży, co obecnie ma kluczowe znaczenie. Skuteczny system wentylacji w samolotach WIZZ całkowicie zmienia powietrze w kabinie 20 razy na godzinę. Pomimo faktu, że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air, odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,97% wirusów i bakterii, załoga oraz pasażerowie są zobowiązani nosić maski podczas całego lotu.

Wizz Air zapewnia, że jego klienci mogą bez obaw dokonywać rezerwacji. Aby zachować spokój, pasażerowie mogą rezerwować bilety wraz z pakietem ubezpieczenia podróżnego linii, który obejmuje ubezpieczenie COVID-19* i Wizz Flex. Dzięki WIZZ Flex, pasażerowie mogą bezpłatnie odwołać swój lot do 3 godzin przed wylotem i natychmiast otrzymać 100% kwoty rezerwacji w punktach WIZZ.