Falkensteiner Hotels & Residences otwiera nowy portal rezerwacyjny dla biur podróży i partnerów

Historia marki Falkensteiner Hotels & Residences rozpoczęła się ponad 60 lat temu w Południowym Tyrolu. Z biegiem lat rodzinny biznes rozrósł się do obecnych 27 hoteli cztero- i pięciogwiazdkowych, 2 resorty apartamentowe i 1 camping premium w 7 krajach europejskich - Austrii, Włoszech, Chorwacji, Czarnogórze, Serbii, Czechach i Słowacji.

Szeroka oferta noclegowa z pewnością zadowoli każdego gościa, niezależnie od tego, czy szuka rodzinnych wakacji nad morzem czy w górach, relaksującej przerwy wellness z partnerem w oazie spokoju, sportowych wakacji z przyjaciółmi lub wycieczki do historycznej metropolii. Falkensteiner oferuje wszystkim klientom idealne wakacje na miarę na każdym etapie życia. Każdy hotel jest wyjątkowy, ale wszystkie łączą typowe dla marki Falkensteiner wartości: wyjątkową jakość, szeroką gama usług i gastronomię na najwyższym poziomie. Goście poczują się komfortowo w każdym hotelu, tak jak w domu lub w gronie znajomych. Prawdziwa gościnność, spersonalizowana obsługa i wysokie standardy jakości są bardzo ważne dla Falkensteiner, podobnie jak doskonałe relacje z partnerami w branży turystycznej.

Falkensteiner Club Funimation Borik

Dlatego grupa Falkensteiner Hotels & Residences uruchomiła teraz zupełnie nowy portal rezerwacyjny dla biur podróży. Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do tego narzędzia do rezerwacji online i korzystaj z wielu zalet. Portal oferuje najbardziej aktualne ceny, w tym ważne oferty specjalne i zniżki za wcześniejsze rezerwacje, wraz z natychmiastowym przeglądem dostępnych miejsc noclegowych. Następnie możesz zarządzać, zmieniać, anulować i eksportować wszystkie rezerwacje dokonane online na własny użytek.

Falkensteiner Hotel & Spa Iadera

Jeśli jesteś zainteresowany korzystaniem z portalu rezerwacji online Falkensteiner Hotels & Residences, możesz zarejestrować się TUTAJ>>
Następnie skontaktuje się z Tobą przedstawiciel firmy w celu zawarcia umowy ramowej i aktywacji dostępu do portalu.

Falkensteiner Resort Capo Boi

Na Twoje pytania odpowie Dina Draksler, Sales Manager CEE/SEE
e-mail: dina.draksler@falkensteiner.com

Falkensteiner Hotel Montenegro