Gdzie na wakacje? Na czarter jachtów motorowych w Chorwacji!

Autor tekstu: , Data publikacji:

Nie masz jeszcze sprecyzowanych planów wakacyjnych? Chcesz bawić się dobrze, nie wydać zbyt wiele, skorzystać ze słońca, najeść się do syta i naładować pozytywną energią słońca? Pojedź do Chorwacji na czarter jachtów motorowych i skorzystaj z zupełnie innej formy wypoczynku!

Chorwacja to wciąż najbardziej popularny kierunek wakacyjny Polaków. Choć w podobnym przedziale cenowym pozostaje Grecja, nieco droższe Włochy to Chorwacja kusi pięknem swojej przyrody i bardzo życzliwymi mieszkańcami nadmorskich miejscowości.

Do Chorwacji najczęściej jeździmy autem i wynajmujemy domek lub pole namiotowe. Aby jednak odejść od rutyny, warto skorzystać z dodatkowych możliwości wypoczynku i zapewnić sobie garść atrakcji. Chorwację można – częściowo lub w trakcie całego wypoczynku – zwiedzić jachtem, łodzią lub wynajmując Rib. To wciąż nowa forma wypoczynku, ale ciesząca się z roku na rok, coraz większą popularnością.

Zalety podróżowania wynajętym jachtem

Nie lubisz spędzać wakacji w jednym miejscu? A może jesteś ciekawy innej kultury, zabytków lub możliwości, jakie niesie za sobą zupełnie inna okoliczność natury? Podróżowanie wodne sprawdza się w przypadku aktywnych turystów. Każdego dnia przedostajemy się w inne miejsce, lepiej poznajemy określoną kulturę i samodzielnie decydujemy o kierunku dalszej podróży. Co ważne, nigdy nie martwimy się o nocleg – wygodna kabina spełnia oczekiwania każdego turysty.

Możesz wykąpać się kiedy chcesz, pójść spać, zaplanować zejście na ląd, a dzięki wynajęciu załogi lub doświadczonego skippera, czujesz się bezpiecznie.

Dlaczego Chorwacja to dobry kierunek wakacyjny?

Przede wszystkim jesteś na miejscu już w kilkanaście godzin bezpośredniej jazdy. Od razu po przyjeździe przenosisz się w raj, gdzie na pierwszy plan wysuwają się palmy, błękitna woda i góry. Tylko tu, możesz skorzystać z ogromnej liczby zatoczek, półwyspów oraz pięknych miejsc, jak: Split, Szybenik, Primosten, Pula, Sukosan. Słoneczna pogoda gwarantowana. Pięknie jest tu praktycznie od maja do października.

Nie powinny Cię także zaskoczyć ceny. To standard europejski, na który stać większość turystów.

Łodzie motorowe oraz jacht motorowy posiadają odrębne kabiny, łazienki i dostęp do ciepłej wody. Znajdziesz tu wszystko, co niezbędne do komfortowej podróży. Jeśli jesteś zainteresowany taką formą odpoczynku zajrzyj na: https://www.globesailor.pl/czarter-lodzi-motorowych-chorwacja-t3d265.html. Czeka na Ciebie ogromny wybór łodzi, skipperów oraz możliwość wykupienia ubezpieczenia. Niech Twoja podróż będzie szalona, ale również bezpieczna!