Jeszcze więcej lotów do USA z airberlin!

Już od maja mamy więcej dogodnych połączeń z Polski do USA - airberlin rozszerza swoją siatkę połączeń do Stanów Zjednoczonych oferując nowe trasy, m.in. Orlando.

Niemiecka linia od końca marca 2017 r. zwiększyła również liczbę lotów z Berlina do Warszawy i Krakowa do czterech dziennie. Dzięki temu pasażerowie z Polski będą mogli dogodniej przesiadać się na połączenia m.in. do Los Angeles, San Francisco i Nowego Jorku-JFK.

Airberlin będzie obsługiwał łącznie 78 lotów tygodniowo przez swoje dwa niemieckie huby:  w Berlinie i Düsseldorfie, aż do 8 miejsc docelowych w USA – z czego 6 będzie obsługiwać codziennie.
Od sezonu letniego w rozkładzie airberlin dodatkowo trzy destynacje z Warszawy i Krakowa:  Miami, Los Angeles i San Francisco.

Z Warszawy i Krakowa przez Berlin do:

✈ San Francisco 4 razy w tygodniu
✈ Los Angeles 3 razy w tygodniu
✈ Miami 5 razy w tygodniu
✈ Nowy Jork codziennie
✈ Chicago codziennie

Nowe połączenia oraz  dodatkowe dodatkowe rejsy doskonale uzupełniają już istniejącą siatkę połączeń lotniczych airberlin między Europą a USA do Nowego Jorku, Chicago, Bostonu, Miami, Los Angeles, San Francisco, Orlando i Fort Myers.

Aby obsłużyć nowe i dodatkowe rejsy transatlantyckie airberlin wprowadził do swojej floty trzy nowe airbusy A330-200 dla 290 pasażerów, w tym 19 w klasie biznes i 271 w ekonomicznej. Łącznie oferta połączeń do USA wzrosła o 50 procent,  przy czym z Düsseldorfu o 24 procent, a z Berlina aż o 93 procent. Rozkład lotów airberlin do Stanów Zjednoczonych również wzrośnie o 45 procent w zimowej siatce połączeń.

Nowa klasa biznes na lotach międzykontynentalnych

Wprowadzenie nowej Business Class gwarantuje Podróżnym wyjątkowe wrażenia podróży i najwyższy komfort. 19 miejsc na pokładzie, które mają bezpośredni dostęp do przejścia i mogą rozkładać się w wersji  full flat, zapewniają maksymalną ochronę prywatności i sprawiają, że ​​Podróżni docierają do swojej destynacji zrelaksowani i wypoczęci. Oprócz wysokiego poziomu komfortu, Goście Business Class otrzymują ekskluzywną obsługę, znakomite potrawy na pokładzie samolotu, program rozrywkowy oraz dostęp do salonów lotniskowych.

Z kolei podróżni posiadający bilety w klasie ekonomicznej mają możliwość skorzystania z miejsc XL, które są umieszczone w pierwszej części kabiny klasy ekonomicznej. Miejsca XL oferują gościom o 20% więcej miejsca na nogi, co czyni je nr 1 wśród wszystkich w klas ekonomicznych na lotach transatlantyckich. Zaleta siedzeń XL to większa przestrzeń na nogi a co za tym idzie zwiększony komfort podróży. Dzięki takiemu rozwiązaniu pasażerowie docierają do celu podróży jeszcze bardziej odprężeni.