Moskwa znów w siatce Emirates

, Data publikacji:

Emirates wznowią obsługę pasażerów na moskiewski port lotniczy Moskwa-Domodiedowo (DME) z dwoma rejsami tygodniowo od 11 września. Tym samym, rozwijająca się siatka połączeń przewoźnika będzie liczyła 26 miast w Europie, oferując klientom Emirates na całym świecie więcej połączeń do Europy, a klientom z Rosji loty na Bliski Wschód, Azję i Pacyfik oraz Afrykę przez Dubaj.

Linie Emirates stopniowo przywracają loty do kolejnych miejsc, ściśle współpracując z władzami międzynarodowymi i lokalnymi, aby odpowiedzialnie wznawiać obsługę pasażerów. Przewoźnik zaspokaja tym samym popyt na podróże, jednocześnie stawiając na pierwszym miejscu zdrowie i bezpieczeństwo swoich klientów, załogi i społeczności. Dodanie Moskwy jako kolejnej destynacji we wrześniu sprawia, że Emirates powiększają globalną siatkę połączeń do 85 miast.

Loty do Moskwy będą odbywać się dwa razy w tygodniu – w piątki i soboty. W piątki samolot Emirates EK 133 wyleci z Dubaju o 10:10 i przyleci do Moskwy o 14:25 czasu lokalnego. Lot powrotny EK 134 wyleci z Moskwy o godzinie 17:35 i przyleci do Dubaju o 23:35 czasu lokalnego. W soboty rejs EK 131 wyruszy z Dubaju o 16:15 i wróci do Moskwy o 20:30 czasu lokalnego. Lot powrotny EK 132 z Moskwy wylatuje o 23:20 i ląduje w Dubaju o 05:30 czasu lokalnego następnego dnia.

Loty będą obsługiwane Boeingami 777-300ER Emirates i można je rezerwować na stronie emirates.comlub w biurach podróży. Podróżni mogą również korzystać z ulepszonej łączności za pośrednictwem partnerstwa Emirates – lotami code-share z S7 Airlines, co zapewnia lepszy dostęp do wielu miast w tym regionie.

Klienci mogą zatrzymać się lub podróżować do Dubaju, ponieważ miasto zostało ponownie otwarte dla międzynarodowych gości biznesowych i turystów. Mając na uwadze bezpieczeństwo podróżnych i społeczności testy COVID-19 PCR są obowiązkowe dla wszystkich pasażerów, również tranzytowych, przylatujących do Dubaju (i ZEA), w tym obywateli ZEA, mieszkańców i turystów, niezależnie od kraju, z którego przybywają .