Niezwykłe hotelowe oświadczyny

Autor tekstu: , Data publikacji:

Sposobów na oryginalne oświadczyny jest niezliczona ilość. Jest to przełomowy moment w życiu. Dlatego tak bardzo ważne jest by to wyjątkowe wydarzenie pozostało jak najdłużej w pamięci. Wychodząc naprzeciw najbardziej wyszukanym oczekiwaniom klientów hotele przygotowały „pakiety zaręczynowe”.

Oto lista pakietów zaręczynowych, która powstała przy współptacy z serwisem hotelscombined.pl oferowanych przez hotele z różnych zakątków świata:

Il Salviatino, Florencja, Włochy

Il-Salviatino

Nie ma nic bardziej romantycznego od pobytu w 15 wiecznej włoskiej willi….chyba, że do tego dodamy masaż i kolację przy świecach. Wybierz się z doradcą zakupowym w 3 godzinną wycieczkę po najlepszych sklepach z biżuterią. Jeśli oświadczyny zostaną odrzucone hotel przewidział „plan awaryjny” z otwartym przez całą noc barem hotelowym.

Hotel de Glace, Quebec, Kanada

Hotel-de-Glace1

W całości z lodu, jedyny w swoim rodzaju. Lodowy hotel topi się z końcem marca, do tego czasu można tam skorzystać z pakietu atrakcji, który obejmuje apartament z kominkiem, butelkę lodowatego cydru, płatki róż i świece. Plus pudełko rzeźbione z lodu, w którym można oferować pierścionek zaręczynowy.

Stowe Mountain Lodge, Vermont, USA

Stowe-Mountain-Lodge1

Trema przed oświadczynami? Ośrodek Stowe Mountain Lodge oferuje asystentów, którzy pomogą dopracować każdy szczegół zaręczyn. Wśród oferowanych pakietów nasz ulubiony to „Winter Wonderland” w ramach, którego goście mają do dyspozycji szereg atrakcji na powietrzu jak psie zaprzęgi, skutery śnieżne, wspinaczka lodowa ponadto usługi jak codzienne śniadanie, szampan i róże. Pakiet obejmuje usługi profesjonalnego fotografa, który uchwyci zaręczyny nie wzbudzając najmniejszych podejrzeń, przebrany np. za turystę.

Caneel Bay Resort, Saint John, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych

Caneel-Bay-Resort

Tropikalne otoczenie hotelu będzie gwarancją pozytywnej odpowiedzi na oświadczyny. Ten 5 gwiazdkowy resort oferuje pakiet zaręczynowy, w ramach którego goście otrzymają m.in. butelkę szampana oraz usługi profesjonalnego fotografa. Pary, które zdecydują się zarezerwować Caneel Bay na uroczystość ślubu otrzymają darmowy pobyt w noc poślubną.