Nowy hotel Hilton w emiracie Ras Al Khaimah

Autor tekstu: , Data publikacji:

Dobra wiadomość dla wielbicieli sieci Hilton oraz emiratu Ras Al Khaimah. 3 lipca ogłoszono budowę Hilton Marjan Island Beach Resort & Spa w Ras Al Khaimah. Otwarcie planowane jest pod koniec 2026 r. Obecnie na wyspie Marjan działają dwa hotele należące do sieci, a nowy hotel znacząco wzbogaci atrakcyjność turystyczną regionu i uzupełni szybko rosnące portfolio Hilton obejmujące 80 hoteli i 11 marek działających na Bliskim Wschodzie.

Hilton Marjan Island Beach Resort & Spa będzie miał wiele do zaoferowania turystom. Oprócz 315 przestronnych pokoi i 35 apartamentów goście będą mogli skorzystać z 6 restauracji i barów. W ofercie będzie również szereg obiektów rekreacyjnych, w tym korty tenisowe, klub fitness, SPA z centrum odnowy biologicznej, 360-stopniowy basen z widokiem na Zatokę Arabską, a także klub, basen i plac zabaw dla dzieci. Obiekt będzie również dopasowany do wymagań grup MICE. Zaplanowano salon executive lounge, 4 sale konferencyjne i salę balową, która pomieści do 300 osób.

Lokalizacja nowo powstającego hotelu będzie szczególnie atrakcyjna. Przepiękne krajobrazy rozciągające się wzdłuż plaż Zatoki oraz surowe szczyty gór Hadżar będą stanowiły idealne widoki z pokojowych balkonów. Kolejnym atutem lokalizacji Hilton Marjan Island Beach Resort & Spa będzie łatwy dojazd z międzynarodowego lotniska w Dubaju, oddalonego o zaledwie godzinę jazdy samochodem, oraz z międzynarodowego lotniska Ras Al Khaimah, oddalonego o zaledwie 20 minut. Hotel będzie sąsiadował z Hampton by Hilton Marjan Island.

Hilton jest przodującą, globalną firmą hotelarską z portfolio 23 światowej klasy marek, obejmujących ponad 7600 obiektów w 126 krajach, znajdujących się w najbardziej wyszukanych miejscach na świecie. W swojej ponad 100-letniej historii Hilton przyjął ponad 3 miliardy gości oraz został uznany za najlepsze miejsce pracy na świecie przez Great Place to Work i Fortune, a przez siedem kolejnych lat był uznawany za globalnego lidera w Dow Jones Sustainability Indices.

Dzięki wielokrotnie nagradzanemu programowi lojalnościowemu Hilton Honors, prawie 190 milionów uczestników programu, może zdobywać punkty za pobyty w hotelach i doświadczenia, których nie można kupić za pieniądze. Dzięki bezpłatnej aplikacji Hilton Honors goście mogą zarezerwować pobyt, wybrać pokój, zameldować się, odblokować drzwi za pomocą klucza cyfrowego i wymeldować się, a wszystko to za pomocą smartfona.