Program lojalnościowy Air France-KLM Flying Blue z nowymim opcjami

Autor tekstu: , Data publikacji:

Flying Blue, program lojalnościowy linii Air France-KLM uruchomił nową akcję promocyjną pod hasłem „Status match”. Od końca kwietnia b.r., podróżni m.in. z Polski, którzy posiadają karty lojalnościowe w konkurencyjnych programach lotniczych, mogą ubiegać się wyrównanie statusu we Flying Blue, adekwatnie do poziomu, na jakim znajdują się w innych programach lojalnościowych.

Oferta umożliwia klientom natychmiastowe uzyskanie statusu Flying Blue na wyższym poziomie – t.j. Silver, Gold lub Platinum, poza standardową procedurą i bez konieczności realizowania przelotów. Dzięki wyższemu poziomowi karty we Flying Blue, uczestnicy akcji mogą od razu korzystać z ekskluzywnych przywilejów podczas kolejnych podróży przez następne 12 miesięcy. Korzyści obejmują między innymi: szybsze zbieranie mil, zwiększenie limitów bagażowych, bezpłatny wstęp do saloników lotniskowych (dla kart Gold i Platinum), możliwość korzystania z priorytetowej odprawy i boardingu, prawo do wyboru preferowanych miejsc w samolocie przed odprawą itp.**

Jak uzyskać wyższy poziom karty?

Aby skorzystać z oferty „Status match”, uprawnieni klienci (którzy posiadają karty lojalnościowe w innych programach lojalnościowych), mogą złożyć wniosek i załączyć skany wymaganych dokumentów na stronie flyingblue.statusmatch.com. Aktualizacja statusu we Flying Blue następuje po zatwierdzeniu wniosku i uiszczeniu opłaty, która różni się w zależności od poziomu karty. W akcji mogą wziąć również klienci, którzy nie są jeszcze członkami Flying Blue. W tym celu należy najpierw zapisać się do programu, a następnie wypełnić wniosek.

Więcej informacji o akcji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie flyblue.statusmatch.com

Flying Blue to program lojalnościowy dla często podróżujących klientów Grupy Air France-KLM. Program powstał w 2005 roku i liczy obecnie 20 milionów członków na całym świecie, którzy mogą gromadzić i wydawać mile w wielu liniach lotniczych, a także u licznych partnerów programu. Uczestnicy programu mają do dyspozycji liczne nagrody oraz szereg przywilejów w podróży i nie tylko.

Loyalty Status Co to wielokrotnie nagradzana firma zajmująca się zastosowaniem technologii w branży turystycznej, która pomagająca programom lojalnościowym na całym świecie w ich rozwoju, pozyskiwaniu klientów oraz generowaniu dodatkowych przychodów. Loyalty Status Co jest właścicielem i operatorem platformy statusmatch.com.