Słowenia zaprasza na Virtual Feel sLOVEni@ Business Date!

Już 16 grudnia słoweńska organizacja turystyczna zaprasza polskich touroperatorów oraz agentówna spotkanie ze słoweńską turystyką – Virtual Feel sLOVEni@ Business date with Poland, Hungary, Czech Republic and Slovakia.

Spotkanie będzie doskonałą okazją na nawiązanie lub odświeżenie kontaktów z tym ciekawym krajem, który został wybrany w corocznej edycji jak European Region of Gastronomy 2021. Podczas wirtualnych spotkań będzie można poznać najnowsze trendy turystyczne w Słowenii, nowe plany pobytów, nowe atrakcje a takze zapoznać się regułami bezpieczeństwa, które Słowenia wproadziła u siebie w związku z pandemią koronawirusa.

 

Wirtualne spotkanie ze słoweńską turystyką rozpocznie się 16 grudnia o godzinie 10. specjalną prezentacją słoweńskich atrakcji turystycznych. Potem do godziny 17 przedstawiciele polskich biur podróży będą mogli spotkać się 1 na 1 z lokalnymi słoweńskimi operatorami hoteli, DMC’s. O godzinie 11 oraz 14 będzie można wziąć udział w specjalnych prezentacjach, dotyczących słoweńskich regionów oraz różnych atrakcji, dostępnych w  kraju jak np. narciarstwo czy żeglarstwo. O g. 17, na zakończenie spotkania, odbędzie się loteria, podczas której wśród uczestników zostanie wylosowana wycieczka do Słowenii.

By się zarejestrować, kliknij  >> TUTAJ!