Torby w podróży. Nowości od szwedzkiego Thule

Autor tekstu: , Data publikacji:

Szwedzka marka Thule konsekwentnie rozwija ideę ułatwiania klientom wygodnego i bezpiecznego transportowania wszystkiego, co dla nich istotne. Właśnie zaprezentowała nową serię toreb i walizek, zaprojektowanych m.in. z myślą o osobach, które często podróżują służbowo. 

W serii Thule Subterra znajdziemy kilkanaście modeli o różnym przeznaczeniu i funkcji – od wielkich walizek na kołach, przez plecaki, aż po pokrowce na laptopy.

Jednym z ciekawszych modeli jest Thule Carry-on 40 uniwersalna torba podróżna
o miękkich bokach opracowana z myślą o maksymalizacji przestrzeni pakowania. Jest praktyczna, wszechstronna, można jej używać jako torby na ramię lub plecak, dodatkowo została wyposażona w odrębny, elegancki pokrowiec na laptopa. Po dotarciu do celu podróży torbę możemy zostawić w pokoju, a na spotkanie zabieramy  wyłącznie pokrowiec (który można nosić w formie torby na ramię) z niezbędnym sprzętem.

Praktycznymi dodatkami są np. oddzielna przegroda (np.na buty do biegania, jeśli podczas wyjazdu nie chcemy rezygnować z treningu) czy kieszeń na paszport. Torba Carry-on 40 spełnia wymagania większości linii lotniczych dla bagażu podręcznego i dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych;

cena  899 zł; Thule.com