Użytkownicy Tripadvisora wybrali najlepszy hotel na świecie

Autor tekstu: , Data publikacji:

Gili Lankanfushi na Malediwach został laureatem prestiżowej nagrody, wręczanej hotelom na podstawie opinii użytkowników popularnego portalu podróżniczego – Tripadvisor Travellers' Choice Award 2015.

Hotel zdobył 1185 recenzji, w tym aż 118 doskonałych i 45 bardzo dobrych. Najlepsze opinie wyrażały pary oraz rodziny. Najwyższe oceny dostał Gili Lankanifushi za lokalizację, jakość noclegów, pokoje, obsługę i czystość.

Ten boutiqowy i luksusowy ośrodek, leżący niedaleko stolicy Malediwów, Male, na atolu Lankanifushi, jak wiele prywatnych hoteli nawiązuje do znanej tutaj tradycji No News, No Schoes, czyli prawdziwego wypoczynku bez niesustannych rozmów przez telefon czy też wiadomości telewizyjnych jak i życia na co dzień blisko przyrody, co wyraża się tutaj faktem, że podczas całego pobytu nie musimy używać tutaj … butów. Każda z kilkudziesięciu willi ma wojego opiekuna Mr albo Mrs Friday, czyli książkowego Piętaszka, który dopilnuje, by nasz pobyt był niezapomniany i obfitujący w atrakcje.

IMG_5938-1

 

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji