WizaSerwis oferuje więcej niż pomoc wizową

, Data publikacji:

Wraz z rosnącą siłą polskiego paszportu, który umożliwia bezwizowe podróżowanie do wielu krajów, można zastanawiać się, czy istnieje jeszcze potrzeba firm specjalizujących się w sprawach wizowych. Faktem jest, że wiele krajów wprowadza systemy wizowe online, co ułatwia podróże bez konieczności uzyskiwania tradycyjnych wiz. Jednak mimo tych zmian, wciąż istnieje miejsce dla firm, takich jak WizaSerwis, które oferują profesjonalne wsparcie w sprawach wizowych. Szczególnie będzie przydatne, jeśli będzie dawało dużo więcej niż usługa kurierska polegająca na przeniesieniu dokumentów od klienta do konsulatu i z powrotem. 

Szczególnie pomocne może być dla biznesu. Często usługa wizowa wiąże się z wieloma innymi, koniecznymi do zrealizowania. Np. wizyta na targach w Chinach, gdzie dyskutowany jest kontrakt, może wymagać wcześniejszego przygotowania odpowiednich dokumentów. WizaSerwis oferuje także usługi legalizacji dokumentów. Więc dyrektor handlowy może udać się w podróż nie tylko z wizą do Chin, ale też z przygotowanymi i odpowiednio zalegalizowanymi dokumentami spółki. Finałem takiej podróży mogą być nie tylko wrażenia estetyczne związane z wycieczką do Chin, ale też realna korzyść w postaci szybko podpisanej umowy handlowej, która może wejść w życie jeszcze podczas targów.

Jak mówi Tomek Kamola z WizaSerwis.pl:
– Obecne zmiany, jakie obserwujemy na świecie, sprawiają, że coraz bardziej doceniane są usługi, które rzeczywiście przynoszą korzyść dla klienta. W przypadku firm takich jak WizaSerwis, ta korzyść objawia się nie tylko w niestandardowym i często szybkim załatwianiu wizy, ale również w wielu dodatkowych usługach, które pozwalają zaoszczędzić klientom czas. Chcemy zrobić za klienta tyle ile możemy i co może dać korzyść dla klienta. Wiemy, że możemy liczyć na zainteresowanie usługą, tylko wtedy, gdy klienci dostrzegą realne i łatwie do wyliczenia korzyści. Można szybko policzyć zmarnowane godziny na zbędne formalności. Ale dodajemy też usługi, które zmniejszają ryzyko np. nieprawidłowe dokumenty ale też pomagają szybciej i pełniej osiągnąć założony przez klienta cel biznesowy. Chcemy być bardziej profesjonalnym partnerem dla klienta niż tylko posłańcem, który umie szybko poruszać się w ambasadach i ministerstwach.

Firmy takie jak WizaSerwis posiadają wiedzę i doświadczenie, które pozwalają im skutecznie radzić sobie z różnymi procedurami wizowymi. Ich eksperci znają najnowsze przepisy i wymagania wizowe, dzięki czemu mogą doradzić klientom i pomóc w skutecznym ubieganiu się o wizę. Ponadto, firmy takie jak WizaSerwis mogą również pomóc w sprawach związanych z legalizacją dokumentów i innymi procedurami związanymi z podróżą.

Koszt postoju towaru w porcie może być znaczącym obciążeniem dla firm. Jednak jeszcze większe straty ponoszone są z powodu opóźnień w rejestracji produktów i wprowadzania ich na lokalne rynki. To właśnie dlatego warto rozważyć skorzystanie z usług WizaSerwis, który oferuje szybką legalizację dokumentów i pomaga uniknąć takich strat – dodaje Tomek Kamola z WizaSerwis.pl