Wizz Air poleci na Cypr

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wizz Air poleci z Gdańska do Larnaki.  Nowe połączenie zostanie uruchomione 2 sierpnia. Bilety dostępne są już od 89 PLN na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej WIZZ*.

Larnaka jest jednym z najstarszych miast na świecie z wieloma zabytkami i niewiarygodnie pięknym morzem. To ulubiony kierunek wakacyjny turystów z całego świata. Miasto wyróżnia otoczona palmami promenada w porcie i urokliwe kawiarnie z malowniczym widokiem na ocean.

Wdrożenie dodatkowych procedur w zakresie higieny to wyraz troski linii o bezpieczeństwo i zdrowie pasażerów oraz załogi. Należy pamiętać o konieczności podróżowania w maseczce –  jest to obowiązek załogi oraz pasażerów. Ponadto członkowie załogi są zobowiązani do noszenia rękawiczek. Samoloty Wizz Air są regularnie poddawane procesowi zamgławiania kabiny z wykorzystaniem preparatów antywirusowych, a także  – przestrzegając rygorystycznego dziennego harmonogramu czyszczenia – wszystkie samoloty linii przechodzą nocną dezynfekcję również przy użyciu środków zwalczających wirusy.

Załoga rozdaje pasażerom chusteczki dezynfekujące podczas wchodzenia na pokład; magazyny pokładowe zostały usunięte z kieszeni foteli. Pasażerowie są proszeni, w miarę możliwości, o dokonywanie płatności zbliżeniowych podczas zakupów na pokładzie. Należy zachować dystans fizyczny zgodnie z wytycznymi władz lokalnych oraz wykupować dodatkowe usługi online (m.in. bagaż rejestrowany, WIZZ Priority, usługa fast track), aby zminimalizować kontakt fizyczny na lotnisku.

Dodając WIZZ Flex do rezerwacji, pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony. Wykupienie usługi uprawnia do bezpłatnego odwołania podróży do 3 godzin przed planowaną godziną wylotu oraz natychmiastowego otrzymania zwrotu 100% pierwotnej wartości rezerwacji na konto WIZZ, a także do wielokrotnej zmiany kierunku lub dat podróży.

NAJNOWSZA TRASA WIZZ AIR: GDAŃSK – LARNAKA
środa, niedziela
2 sierpnia 2020
cena od: 89 PLN

– Z radością ogłaszamy nową trasę z Gdańska do Larnaki. To doskonała okazja dla naszych klientów z Polski podróżujących w celach zarówno turystycznych jak i biznesowych, aby odkryć jedno z najpiękniejszych krajów na świecie. Dzisiejsze ogłoszenie podkreśla nasze zaangażowanie w rozwój w Polsce będącej rynkiem, na którym rozpoczęliśmy działalność 16 lat temu. Dostrzegamy potencjał Gdańska jako atrakcyjnego kierunku dla turystów, ale również jego zalety jako centrum biznesowego. Jesteśmy przekonani, że nowa trasa szybko zyska popularność z uwagi na dogodny rozkład lotów oraz przyjazny i łatwy system rezerwacji online – mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej Wizz Air.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji