Top Hotele wybrane. Wśród laureatów warszawski Bristol

Autor tekstu: , Data publikacji:

Rozstrzygnięto plebiscyt TOPHOTEL organizowany przez portal hotele.pl i grupę eTravel. Internauci mogli głosować na najlepsze obiekty, które zyskały pozytywne opinie swoich klientów. Z kolei wszystkie nominowane hotele wybrały ze swojego grona ten, który zasługuje na szczególne wyróżnienie i tytuł TOPHOTEL 2014 trafił do Bristol a Luxury Collection Hotel Warsaw. Za najlepszy debiutujący hotel uznano Hotel Arłamów.

Tegoroczne głosowanie to już szósta edycja jednego z najstarszych plebiscytów hotelowych. TOPHOTEL organizowany jest od 2008 roku i w kilkunastu kategoriach wyłania najlepsze obiekty z całej Polski. Na liście nominowanych w poszczególnych kategoriach znalazły się hotele, które zdobyły najwyższą ocenę złożoną z dwóch elementów: oceny w serwisie hotele.pl oraz na podstawie opinii kilkuset przedsiębiorstw korzystających z obsługi w Netmedia Business Travel. Zwycięzcy byli wybierani w głosowaniu na stronie tophotel.pl

Nowością w szóstej edycji była możliwość głosowania w kategorii TOPHOTEL Apartments, w której nominowane były obiekty oferujące pobyt w domowej atmosferze, a przy tym z doskonałą lokalizacją. Laureatem w tej kategorii została Platinum Residence w Warszawie. Jej przedstawiciele podczas odbierania nagrody podkreślili, że cieszą się, że ten segment rynku został dostrzeżony i stał się częścią ważnego branżowego plebiscytu.

Wręczone zostały także statuetki dla hoteli w dwóch kategoriach specjalnych, czyli TOPHOTEL Partner dla najlepszego partnera biznesowego eTravel oraz TOPHOTEL 2014 dla hotelu, który zdobył najwięcej głosów od pozostałych nominowanych obiektów. Tytułem TOPHOTEL Partner uhonorowany został Louvre Hotels Group, a TOPHOTEL 2014 trafił do Bristol a Luxury Collection Hotel Warsaw.

Organizatorami plebiscytu i gospodarzami Gali w Pure Sky Club podsumowującej wyniki głosowania były serwis hotele.pl, eTravel S.A. i Netmedia Business Travel.

Lista zwycięzców TOPHOTEL 2014:

TOPHOTEL 2014
Bristol a Luxury Collection Hotel Warsaw

TOPHOTEL Partner
Louvre Hotels Group

1.DEBIUT
Hotel Arłamów

2. BUSINESS
Focus Łódź

3. CONFERENCESS
Narvil Conference & Spa

4. BY THE AIRPORT
Holiday Inn Express Warsaw Airport

5. ON THE ROAD
DeSilva Piaseczno

6. SERVICE
Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre

7. RESTAURANT
Warmiński Hotel & Conference

8. ECONOMY
Ibis budget Kraków Bronowice

9. LUXURY
Bristol a Luxury Collection Hotel Warsaw

10. DESIGN
Poziom 511 Design Hotel & Spa

11. SPORT & FITNESS
Best Western Plus Arkon Park Hotel

12. SPA
Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój

13. KIDS
Hotel Krasicki

14. WEEKEND
PURO Hotel Wrocław

15. SEA
Hotel Haffner

16. MOUNTAINS
Belvedere Resort & SPA

17. LAKES
Hotel St. Bruno

18. CITY
The Westin Warsaw

19. APARTMENTS
Platinum Residence