Więcej Hiltona w Krakowie

Autor tekstu: , Data publikacji:

Marka DoubleTree by Hilton otworzyła pierwszy hotel DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center w historycznym Krakowie. Nowy obiekt będzie dopełnienieniem otwartego w maju hotelu Hampton by Hilton Krakow.

W hotelu znajdują się 232 pokoje, w tym 30 o podwyższonym standardzie, salon Executive Lounge, 14 apartamentów i największy w Krakowie, mierzący 184 m² apartament prezydencki. Goście do dyspozycji będą mieli dwie restauracje, oferujące dania kuchni śródziemnomorskiej i europejskiej, natomiast po długim dniu będą mogli zrelaksować się w jednym z czterech hotelowych barów.
– Jesteśmy podekscytowani rozwojem naszego portfolio w Polsce oraz otwarciem pierwszego hotelu sieci DoubleTree by Hilton w Krakowie. Od słynnego ciasteczka z kawałkami czekolady, serwowanego na powitanie, po wyjątkową obsługę przez cały pobyt, wiemy że nawet najmniejsze rzeczy mają znaczenie, dlatego nie możemy doczekać się wprowadzenia słynnej gościnności sieci DoubleTree by Hilton w Krakowie – powiedział John Greenleaf, dyrektor generalny sieci DoubleTree by Hilton.
DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center jest usytuowany
w sąsiedztwie hali Kraków Arena oraz Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. Na terenie hotelu znajduje się 16 sal konferencyjnych, które mogą pomieścić ponad dwa tysiące gości, w tym także ogromna sala balowa.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji

pornrip.cc macromastiavideo.com xxxcomics.org